Wyposażenie łazienek - mobilna ekspozycja

Wyposażenie łazienek - mobilna ekspozycja

mobilna ekspozycja

Nowa mobilna ekspozycja marki KOŁO rusza w trasę po Polsce
i Europie. Wystawa wyposażenia łazienek mieści się w gigantycznym pojeździe.


Imponujące wymiary, hydraulicznie sterowane kasety i taras na dachu -
a wszystko to podane w wysmakowanej, designerskiej formie i motoryzacyjno-wnętrzarskiej otoczce. To KOŁO MSES II, ciężarówka, której naczepa została przekształcona w mobilną salę ekspozycyjno-szkoleniową. Jej wnętrze zostało zaaranżowane
z użyciem najnowszych produktów wyposażenia łazienek marki Koło i zasadniczo nie różni się od statycznej ekspozycji. Wygląd MSES II opracował światowej klasy projektant, Janusz Kaniewski, który współpracuje z takimi markami jak Ferrari, Fiat, Citroen i Honda.

„MSES II to unikalna forma promocji produktów KOŁO. Wynika to nie tylko z samej koncepcji mobilnej sali, ale również ze sposobu w jaki została ona wykonana. Dzięki specjalnym elementom wysuwalnym powierzchnia ekspozycyjna wynosi ponad 60 m². Co więcej, na dachu znajduje się taras, na którym możemy podjąć zwiedzających gości kawą i kontynuować rozmowę o produktach”
- mówi koordynator działań Mobilnej Sali, Dariusz Grzegorek, kierownik działu szkoleń Sanitec Koło.

mobilna ekspozycja
ceramika sanitarna
pomysł na łazienkę
samochód w którym znajduję się ekspozycja łazienek
sala konferencyjna
ekspozycja produktów łazienkowych
promocja marketingowa


W oparciu o swoje rozległe doświadczenie, polski designer stworzył pomysłowe wnętrze, w którym zainteresowani będą mogli z bliska przyjrzeć się rozwiązaniom łazienkowym, bowiem mobilna sala pozwala na wyjście z produktami poza ściany sklepów i salonów. Na pokładzie MSES II udało się pokazać pełny przekrój produktów łazienkowych: poza nowym stelażem KOŁO Technic, odwiedzający zobaczą także produkty z serii EGO i OVUM, którym kształty nadał światowej renomy włoski projektant, Antonio Citterio. Miłośnicy wanien będą mogli przyjrzeć się z bliska wysublimowanym kształtom Clarissy, a także komfortowej wannie z hydromasażem Perfect. Meble łazienkowe reprezentowane są przez popularne serie Domino i Twins, a także nowość w ofercie - Domino XL. Nie zabrakło też przykładów brodzików - w sali mobilnej pojawi się Pacyfik oraz elegancka kabina prysznicowa S600 z brodzikiem Terra.

Trasa

Oficjalna premiera dla mediów miała miejsce 10 maja w Warszawie. W maju i wrześniu MSES II będzie prezentowany w Rumunii i Czechach, a w czerwcu ekspozycja zatrzyma się w Łodzi w związku z zakończeniem XIII edycji konkursu na Projekt Łazienki 2011. MSES II wróci do Łodzi również w październiku na spotkanie świata projektantów i architektów - Łódź Design.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: KOŁO

Polecamy Ci również

Zobacz także