Współczesna łazienka

1
Współczesna łazienka

„Prawdziwe piękno leży w prostocie. Łagodne linie, lekkość i elegancja serii Palace dają przyjemne wrażenie bliskości i bezpieczeństwa. Kolekcja uwydatnia piękno łazienki, nie dominując jej” - w taki sposób opisuje ją projektant Andreas Dimitriadis.

ceramika łazienkowaPalace to nowa oferta ekskluzywnej marki Laufen. Kolekcję cechuje ponadczasowa klasyka i możliwość idealnego dopasowania do każdego układu i wymiarów przestrzeni łazienkowej. Seria pozwala przeobrazić wnętrze w wielofunkcyjny salon łazienkowy lub przytulną łazienkę dostosowaną do stylu życia współczesnego człowieka. Prostota, lekkość i elegancja to cechy nowej serii, które tworzą harmonię we wnętrzu.
Umywalki mogą być montowane z  postumentem, półpostumentem lub kompletowane z dedykowanymi meblami. Szeroka rozpiętość rozmiarów sięga od 45 cm do 180 cm. W ofercie znajdziemy także umywalki podwójne. Dzięki innowacyjnej technice produkcji większe umywalki powyżej 120 cm, można dowolnie przycinać do odpowiednich rozmiarów i idealnie dopasować do każdego układu łazienki. Cięcia mogą być zarówno symetryczne, jak i asymetryczne, wykonywane pod różnymi kątami. Dodatkowe wyposażenie niektórych modeli to chromowane relingi na ręczniki, które stanowią także piękną ozdobę umywalki. Ich kształt koresponduje z linią umywalki podkreślając jej łagodność.

ceramika łazienkowa podwieszanaSzafki łazienkowe dostępne są w trzech kolorach: białym, dębie antracytowym lub dębie bielonym. Umożliwiają stworzenie modnego i ciepłego wnętrza, a zastosowana na frontach folia 3D oddaje rzeczywistą fakturę drewna. W komplecie do szafki dostarczany jest specjalny system zasyfonowania, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń w szafce. Zastosowany system montażu 3D umożliwia komfortową regulację pozycji szafki już na ścianie, zarówno w pionie, poziomie, jak i płaszczyźnie odsunięcia od ściany.
Ceramiczne półki to kolejny bardzo ciekawy pomysł na aranżację łazienki. Montowane pod umywalką stanowią nową funkcjonalną propozycję stworzenia przestrzeni na wszystkie niezbędne drobiazgi. Wykonanie z ceramiki jest gwarancją łatwego utrzymania w czystości i spójności kolorystycznej z pozostałym wyposażeniem łazienki.

umywalka szafkowaumywalka wisząca

Kolekcja łazienkowa to także miski WC i bidety w wersji podwieszanej i stojącej o ciekawym designie. Miski WC są zgodne z ekologicznym systemem spłukiwania 4,5/3 l. Cała seria jest dostępna również ze specjalnym szkliwieniem LCC (Laufen Clean Coat), które sprawia, iż ceramika staje się jeszcze łatwiejsza w utrzymaniu czystości i bardziej odporna na działanie środków czyszczących.


Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Laufen

Polecamy Ci również

Zobacz także