Wiosenne trendy łazienkowe - konkurs - wygraj kabinę prysznicową

0
Kabina prysznicowa
Luksusowa łazienka z prysznicem.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj nowoczesną kabinę prysznicową, która sprawdzi się w każdej łazience.

Czekasz już na przyjście wiosny? My też! To wiosna przynosi najpiękniejsze wzory, kolory i inspiruje nas do zmian. Nieważne czy planujesz generalny remont, czy nową aranżację łazienki pamiętaj, że tylko połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości produktów z ponadczasowym wzornictwem zagwarantuje Ci pełne zadowolenie i satysfakcję. Takie cechy powinna posiadać idealna kabina prysznicowa. Musi przede wszystkim zapewniać wygodę użytkowania, ale także być niezawodna, bezpieczna i trwała. Polska marka New Trendy od 10 lat spełnia najbardziej wyszukane oczekiwania klientów gwarantując unikalne wzornictwo i najwyższą jakość produktów.

Linia PORTA to propozycja dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania wzornicze. Atrakcyjność kabiny podkreślają chromowane uchwyty o niespotykanej formie, które stanowią modną i stylową dekorację. Produkt wykonano z wytrzymałego  i bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 milimetrów. Transparentne ścianki pokryte zostały niewidzialną dla ludzkiego oka powłoką Active Shield, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Styl kolekcji idealnie wpisuję się w wystrój łazienki o nowoczesnym jak i tradycyjnym charakterze. Kabina odzwierciedla elegancję, harmonię i idealne wykonanie.

Wygraj kabinę New Trendy PORTA, której niebanalna stylistyka i funkcjonalność dopełni wnętrze Twojej łazienki !

Sam zdecyduj o swojej nagrodzie! Wybierz kabinę półokrągłą, prostokątną lub same drzwi!!!

 

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie: Jak niewielkim kosztem wprowadzić wiosenny klimat do wnętrza, a na dowód prześlij zdjęcie swojej wiosennej metamorfozy pomieszczenia.

Pytanie dodatkowe: Jakie kształty kabin ma w swojej ofercie firma New Trendy?

Podpowiedzi szukaj na stronie www.newtrendy.pl

Wiosenne porządki jeszcze przed Tobą? Kolejne 5 osób otrzyma zestawy środków do pielęgnacji kabin prysznicowych New Trendy. Dzięki innowacyjnej formule produktów z łatwością pokonasz brud i osad z mydła. Preparaty New Trendy to sprawdzona recepta na porządek w łazience i oszczędność czasu.

W skład zestawu wchodzą:

  • odżywka do kabin New Trendy
  • preparat do czyszczenia kabin New Trendy

Odpowiedzi, wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres konkurs@e-lazienki.pl.
W temacie maila prosimy wpisać „Wiosenne trendy łazienkowe”, a w jego treści zawrzyj adnotację:
„Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Wiosenne trendy łazienkowe".


Czas trwania konkursu

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 23 marca 2016 r. do 06 kwietnia 2016 r.
Wyniki opublikujemy do 13 kwietnia 2016 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 17.04.2016 r. na adres: konkurs@e-lazienki.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).


Nagrody w konkursie

Osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie, prześle własnoręcznie wykonane zdjęcie swojej wiosennej metamorfozy we wnętrzu oraz znajdzie poprawną odpowiedź na pytanie dotyczące produktów New Trendy otrzyma kabinę New Trendy PORTA.

Kolejne 5 osób otrzyma zestaw środków do czyszczenia kabin prysznicowych.

Uwaga! Osoba, która wygra nagrodę główną zobowiązana jest do uiszczenia 10% wartości nagrody brutto tytułem podatku dochodowego zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych  (Dz. U. z 2012 r. Nr 361 z późn.zm.).

 

Uwaga! Osoba, która zdobędzie nagrodę główną zobowiązana będzie do uiszczenia 10% wartości nagród brutto tytułem podatku dochodowego, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2012 r. Nr. 361 z późn. Zm.)
Regulamin konkursu

 

Fundator nagród

Wiosenne trendy łazienkowe - konkurs - wygraj kabinę prysznicową - zdjęcie 4

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: New Trendy

Polecamy Ci również

Zobacz także