Wanny w barwach natury

Wanny w barwach natury

Wanny marki Kaldewei już dostępne w nowoczesnych, matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours Collection.

Sposób korzystania z nowoczesnej łazienki uległ w ostatnich latach gwałtownej przemianie. Staje się ona miejscem wyciszenia, oazą dobrego samopoczucia i relaksu. Zmieniają się też wykorzystywane w niej materiały. Na nowo zadomowiły się w łazienkach drewno i kamień. Za tymi zmianami wkracza także nowa kolorystyka, nie tylko pomieszczeń kąpielowych, ale również urządzeń łazienkowych. Wanny i brodziki prysznicowe nie muszą być już tylko białe. Coraz więcej w łazienkach naturalnych, delikatnych dla oka, wyciszających kolorów, a coraz mniej barw błyszczących i jaskrawych. W palecie Coordinated Colours Collection możemy znaleźć 12 matowych barw idealnie komponujących się z naturalnymi materiałami.  

wanna w barwach natury

Firma Kaldewei, największy, europejski producent wanien i brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm,  zareagowała na ten nowy trend wprowadzając system Coordinated Colours Collection – specjalną paletę matowych kolorów w barwach natury. Dotychczas w tej kolorystyce oferowane były przede wszystkim płaskie brodziki prysznicowe. Teraz także wanny z  serii Avantgarde można kupić w zmysłowej, matowej kolorystyce.

Do systemu Kaldewei Coordinated Colours Collection dołączyły cztery typy wanien: ASYMMETRIC DUO, CENTRO DUO, CONODUO i ELLIPSO DUO. Są one oferowane w pięciu ekskluzywnych, matowych kolorach: czarny lava matowy, szary oyster matowy, kremowy seashell matowy, biały arctic matowy oraz elegancki, anthrazit city matowy.

wanna wolnostojąca

"Eleganckie, ponadczasowe kolory to dzisiaj coś więcej niż trend – są coraz powszechniej stosowane nie  tylko w łazience, ale także w przemyśle meblowym i kuchennym" - podkreśla Nicole Roesler, dyrektor marketingu i dodaje: "Nawet w branży samochodowej nadeszła era takich kolorów, jak kremowy i ciemny brąz. W łazience spędzamy przeciętnie pięć lat naszego życia. Ważne jest, abyśmy czuli się w tym miejscu wyjątkowo. Kolorystyka odgrywa tutaj zasadniczą rolę!"


Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kaldewei

Polecamy Ci również

Zobacz także