Targi wyposażenia wnętrz

Targi wyposażenia wnętrz

Targi InterflatDesign.pl to nowa formuła targów wyposażenia wnętrz oparta wyłącznie na prezentacji designerskich rozwiązań w aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Impreza odbędzie się w dniach 16-18 października w hali Expo w Łodzi.

Targi wyposażenia wnętrz - zdjęcie 1Oferta udziału w targach skierowana jest do producentów i dystrybutorów następujących branż:

  • meble,
  • wyposażenie łazienek i kuchni,
  • oświetlenie,
  • wykończenie podłóg,
  • wykończenie ścian i sufitów,
  • dekoracje okien,
  • tekstylia domowe,
  • ambiente.

Jednym z wiodących wydarzeń imprezy będzie forum Trendy Design 2010 – zapowiedź nowych tendencji we wzornictwie. Autorem koncepcji forum jest dr Marek Borowiński – trend designer, projektant i twórca, współpracownik grupy kolorystów w Paryżu, oficjalny obserwator trendów przy targach Maison & Object w Paryżu.

Kolejnym wydarzeniem targów InterfaltDesign.pl będzie II Konferencja "Zieleń w mieście" zorganizowana przez firmę Dendros oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie. Konferencja będzie dotyczyła problematyki kształtowania i pielęgnacji terenów zieleni w mieście. Podczas obrad poruszone zostaną problemy dotyczące aspektów prawnych, projektowania i pielęgnacji zieleni. Nie zabraknie również tematów dotyczących finansowania zieleni i nowości branżowych.

Podczas targów odbędą się także seminaria i warsztaty dla architektów oraz panele dyskusyjne. Uzupełnieniem oferty wystawców będą wystawy prac studentów uczelni artystycznych związanych z designem we wnętrzach.

Targi wyposażenia wnętrz - zdjęcie 2Miejsce:
Łódź, Hala Expo, ul. Stefanowskiego 30

Godziny zwiedzania:
16 października 2009 r.– 10.30-17.00
17 października 2009 r. – 10.00-17.00
18 października 2009 r. – 10.00-16.00

Kierownik projektu:
Beata Stasiak-Szwajnoch
tel. 042 638 64 73
e-mail: b.stasiak@mtl.lodz.pl

Promocja:
Bożena Bednarek
tel. 042 638 64 66
e-mail: b.bednarek@mtl.lodz.pl

www

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Międzynarodowe Targi Łódzkie

Polecamy Ci również

Zobacz także