Promocja na kolorowe grzejniki

Promocja na kolorowe grzejniki

Grzejnik służy nie tylko do ogrzania pomieszczenia. Jest także elementem dekoracyjnym i wcale nie musi być biały. Kolorowe grzejniki są teraz dostępne w promocyjnych cenach.

Dom to odzwierciedlenie naszych potrzeb i upodobań. Dotyczy to nie tylko ścian czy elementów dekoracyjnych, ale również coraz częściej wyposażenia technicznego, jak np. kratki wentylacyjne. W łazience dekoracyjną rolę pełni nawet tak funkcjonalny przedmiot jak grzejnik, który może stać się ciekawym elementem aranżacji.

Dla zwolenników harmonii idealny będzie grzejnik wtapiający się w kolorystykę wnętrza, dla wielbicieli mocniejszych efektów – grzejniki kontrastujące z tłem. Drabinka łazienkowa ma być funkcjonalna i pozwalać na suszenie ręczników, ale jednocześnie stanowić dekoracyjny element wnętrza.

Grzejnik Zehnder Forma w kolorze Sand Quartz Grzejnik Zehnder Janda w odcieniu White Aluminium Grzejnik Zehnder Janda w odcieniu Dark Purple

Dla wszystkich, którzy właśnie aranżują, czy remontują swoje łazienki Zehnder przygotował ciekawą propozycję – kolorowe drabinki łazienkowe Zehnder Janda i Zehnder Forma do końca 2010 r. są dostępne w cenie standardowego grzejnika białego. Co więcej, zamówienia na te dwa modele realizowane są w przyśpieszonych terminach. Jeżeli więc ktoś właśnie teraz podejmuje decyzję o zakupie grzejnika, warto skorzystać z tej promocji.

Grzejniki Zehnder wyróżnia wyjątkowa jakość i ciekawe wzornictwo. Model Zehnder Janda to stalowa drabinka z poziomymi rurami wygiętymi w wyrazisty łuk. Sprawdza się jako suszarka do ręczników, również dzięki dodatkowym odstępom pomiędzy poszczególnymi seriami rur.
Grzejnik Zehnder Forma w wersji dwuwarstwowej
W grzejniku Zehnder Forma poziome rury nałożone są na pionowe kolektory zbiorcze – to wzorniczo  nowatorskie rozwiązanie. Duży odstęp grzejnika od ściany sprawdza się szczególnie wtedy, gdy wieszamy na nim grube ręczniki. Model Zehnder Forma dostępny jest w wersji jedno- i dwuwarstwowej, w zależności od zapotrzebowania.

Promocja dotyczy odcieni z szerokiej palety barw Zehnder, czyli palety ponad 50 kolorów w różnych wersjach wykończenia powierzchni – do wyboru mamy wyraziste odcienie Trendy, odcienie Metallic oraz szeroką paletę pastelowych odcieni Classic w wersji matowej lub z połyskiem.

Zehnder Janda, jak i Zehnder Forma dostępne są zarówno z zasilaniem bocznym, jak i estetycznym zasilaniem środkowym. Konsole montażowe dostarczane wraz z grzejnikiem są lakierowane na wybrany kolor.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także