Płytki uruchamiające spłukiwanie

Płytki uruchamiające spłukiwanie

płytka uruchamiająca spłukiwanie z serii Visign for StylePłytki uruchamiające spłukiwanie, stosowane w systemach podtynkowych, są efektownym dopełnieniem aranżacji łazienki.

Płytki z serii Visign for Style 12 charakteryzują się eleganckimi, prostymi liniami i funkcjonalnym designem. Ostatnio ich oferta została rozszerzona o modele, w których zastosowano szklane elementy. Szklane elementy powiększają optycznie przestrzeń i nadają jej głębię, co sprawia, że idealnie nadają się do niewielkich pomieszczeń. Ponadto szkło jest trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Zalety te sprawiają, że szkło jest bardzo popularnym materiałem budowlanym i wykończeniowym. Szkło było wykorzystywane od kilku lat w płytkach z serii Visign for More, obecnie w ofercie Viega pojawiło się także dziewięć nowych modeli z kolekcji Visign for Style 12.

szkło i chromowane tworzywo sztuczne to bardzo atrakcyjne wizualnie zestawienie materiałówNowe płytki uruchamiające spłukiwanie Visign for Style są dostępne w kilku kombinacjach kolorystycznych: przejrzysty/szary, przejrzysty/mięta, a także parsol/czarny. Sam przycisk może być wykonany z dopasowanego bezpiecznego szkła lub tworzywa sztucznego – białego lub chromowanego.
Płytki uruchamiające z serii Visign for Style 12 zapewniają możliwość bardzo estetycznego montażu. Są wyposażone w dodatkową ramkę montażową, dzięki której korpus modułu uruchamiającego jest całkowicie ukryty w ścianie, a front przycisku znajduje się w jednej płaszczyźnie z glazurą. Głębokość ramki można regulować (od 5 do 18 mm), co pozwala dostosować ją do płytek ściennych różnej grubości. Efektem jest jednolita, gładka powierzchnia ściany oraz elegancka i nowoczesna aranżacja łazienki.

nowy model z serii Visign for Style 12elegancka płytka uruchamiająca spłukiwanie

Oceń artykuł
5,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Viega

Polecamy Ci również

Zobacz także