Meble łazienkowe w nowych kolorach

Meble łazienkowe w nowych kolorach

Firma Aquaform poszerzyła swój asortyment o meble łazienkowe. W ofercie znajduje się czternaście nowoczesnych zestawów meblowych w aż 10 wariantach kolorystycznych: od klasycznej bieli po designerskie bordo i fiolet.

Meble łazienkowe w nowych kolorach - zdjęcie 1

Do niedawna zasadnicza część oferty firmy skupiona była na propozycjach kabin prysznicowych, wanien i brodzików. W minionym roku powiększono fabrykę w Środzie Wielkopolskiej o nowoczesną stolarnię o powierzchni ponad 2000 m². Dzięki tej inwestycji właśnie ruszyła produkcja nowoczesnych kolekcji mebli łazienkowych. Meble łazienkowe wyróżnia przede wszystkim ciekawe wzornictwo i odważna, oryginalna kolorystyka. Do produkcji mebli zastosowano też nowatorską technologię produkcji polegającą na połączeniu tradycyjnej płyty MDF średniej gęstości z płytami akrylowymi. Zastosowanie tej technologii sprawia, że powierzchnia mebli jest ciepła i przyjemna w dotyku. Ma trwały, wysoki połysk i odznacza się podwyższoną odpornością na wilgoć, a także otarcia, zarysowania i przebarwienia. Ponieważ powierzchnia mebli jest wyjątkowo gładka, łatwo utrzymać je w czystości.

Meble łazienkowe w nowych kolorach - zdjęcie 2

Meble łazienkowe wyposażone są w praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne ich użytkowanie, m.in. wysokiej klasy mechanizmy domykania uniemożliwiające głośne zatrzaśnięcie szuflady czy możliwość wyboru strony, na którą drzwiczki szafek mają się otwierać.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Aquaform

Polecamy Ci również

Zobacz także