Masz najstarsze urządzenie AGD?

Masz najstarsze urządzenie AGD?

Firma Candy Polska zorganizowała konkurs pod hasłem „Zabierz babci pralkę”.
Na właścicieli najstarszych urządzeń AGD czekają atrakcyjne nagrody.


Wygrać może również każdy, kto wykaże się kreatywnością, aktywnością lub jego zgłoszenie zdobędzie największą popularność wśród głosujących.

konkurs - zabierz babci pralkę

Celem konkursu jest znalezienie najbardziej wiekowego urządzenia Candy z okresu 65-letniej tradycji ich produkcji, zapoczątkowanej w 1945 roku. W zabawie może wziąć udział każdy, kto jest właścicielem działającego urządzenia marki Candy - niezależnie od daty jego produkcji. Wystarczy udokumentować ten fakt poprzez wykonanie 3 zdjęć i zgłosić za pomocą formularza dostępnego
na stronie www.konkurs.candy.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 grudnia 2011 r. włącznie, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi
do 6 grudnia 2011 r. Właściciele trzech najstarszych urządzeń zgłoszonych w okresie trwania całego konkursu otrzymają nagrody w postaci sprzętu AGD marki Candy. Dodatkowo, na bieżąco
w trakcie konkursu przyznawana będzie nagroda specjalna dla właściciela najstarszego urządzenia zgłoszonego w danym miesiącu. Uczestnicy, którzy w poszczególnych miesiącach zdobędą najwięcej głosów, oraz najbardziej aktywni i kreatywni komentujący zdobędą koszulki z limitowanej serii Candy.

konkurs candy
„Szukamy urządzeń AGD marki Candy, które w jakiś sposób łączą pokolenia. Używały ich nasze babcie i mamy, a dziś, mimo swojego szacownego wieku, nadal dobrze funkcjonują. Te produkty gospodarstwa domowego sprzed lat bardzo różnią się od dzisiejszych zarówno pod względem wyglądu, jak i wyposażenia technicznego. Dla przykładu, pierwszym urządzeniem Candy wyprodukowanym w 1945 roku była pralka z aluminiowym zbiornikiem i wyżymaczką do bielizny.
Być może dla wielu z nas tego typu urządzenia mają swe znaczenie sentymentalne. Chcemy sprawdzić, czy dziś w czasach pogoni za innowacją ciągle znajdują one swoje miejsce wśród domowych sprzętów” – powiedział Paweł Pierściński, Marketing Manager Candy Polska.

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Candy Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także