Łazienkowe akcesoria

Łazienkowe akcesoria

Trzy nowe serie akcesoriów łazienkowych holenderskiej marki Tiger to Bold, Impuls i Zenna. Dodatki łączy atrakcyjna, nowoczesna stylistyka oraz materiał, z którego zostały wykonane – mosiądz.

aranżacja łazienkiSerię Bold charakteryzuje nowoczesny sposób wykończenia. W skład serii wchodzi 14 elementów dostępnych w dwóch kolorach: błyszczącym chromie oraz matowej czerni:  kubek (pojedynczy i podwójny), dozownik na mydło, półka pod lustro, wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy (z klapką oraz bez), uchwyt na zapas papieru, haczyki oraz szczotka do w.c. Wszystkie elementy kolekcji oferowane są w wersji mocowanej do ściany. Dodatki Bold wykonane są z chromowanego mosiądzu oraz mrożonego szkła. Większość elementów można zamontować przy użyciu systemu Tigerfix, dzięki któremu nie trzeba wiercić otworów w ścianie.

Dodatki z kolekcji Impuls mogą być wykończone w kolorze błyszczącego chrom lub stali szczotkowana. W serii dostępnych jest 15 mocowanych do ściany elementów o zaokrąglonych kształtach, w tym: kubek (pojedynczy i podwójny), pojemnik na szczoteczkę elektryczną połączony z kubkiem, mydelniczka, dozownik na mydło, wieszaki na ręczniki, uchwyty na zapas papieru toaletowego, haczyki itp. 

dozownik mydła z kolekcji Impuls mydelniczka z serii Zenna uchwyt na papier z kolekcji Impuls wieszak z serii Zenna
W serii Zenna zastosowano szlachetne materiały: lakierowane drewno bukowe, czy glazurowaną białą ceramikę. 12-elementowy elegancki zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych w każdej łazience, m.in. kubek, mydelniczkę, półkę pod lustro, dozownik na mydło, wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier toaletowy i zapas, haczyki oraz szczotkę do w.c.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także