Łazienka w męskim stylu

Geometryczne kształty, ostre krawędzie, ciemne kolory, brak zbędnych dodatków i bibelotów, ta łazienka to prawdziwe męskie królestwo.

łazienka w męskim stylu

Klasyczna, elegancka...
Na pierwszy rzut oka ascetyczna i zimna, a jednocześnie pełna wyrazu. Urzeka geometrią, fakturami i barwami. Kontrastowe zestawienie bieli z czernią uzupełnia oryginalna ceramika w tym samym kolorze. Błyszczące płytki na ścianie i matowa podłoga idealnie ze sobą współgrają. Z kolei czerń podłogowej glazury efektownie komponuje się z kolorem urządzeń sanitarnych. Łazienka jest przestronna i widna. Wrażenie to dodatkowo potęgują jasne płytki oraz duże balkonowe okno, przez które wpada mnóstwo dziennego światła. 

Brodzik niemal wtapia się w białą glazurę i stanowi z nią spójną całość. Przeszklona, geometryczna kabina prysznicowa jest niemal niezauważalna. Zamiast zwykłej słuchawki – deszczownica, która zmieni nie jeden prysznic w prawdziwy wodny spektakl.

...wygodna
Projektant na środku ustawił skórzaną, czarną pufę. Służy nie tylko jako element dekoracyjny, ale można również na niej wygodnie usiąść i położyć potrzebne rzeczy.
Zamiast wiszących półek - wnęki w ścianie, na których można ustawić potrzebne przedmioty. Ich tło stanowi elegancki pas czarnej, połyskującej mozaiki, która jest też główną dekoracją wnętrza. W tej łazience nawet lustro nie wisi przypadkowo. Zostało oprawione w czarną klasyczną ramę. Obok dwie wiszące chromowane lampy, które spełniają raczej ozdobną funkcję, aniżeli elementu, który dodatkowo rozświetli pomieszczenie. 

czarna ceramika łazienkowa czarny bidet i toaleta

Umywalka została obsadzona na prostokątnym, drewnianym blacie. Obok dozownik na mydło nawiązujący kształtem i fakturą do form zamontowanych urządzeń. W tej łazience nic nie jest przypadkowe. Została urządzona z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Oceń artykuł
5,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magda Szaniawska

Zdjęcia: Villeroy&Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także