Łazienka w beżach

Łazienka w beżach

Odcienie beżu i brązu, wywodzące się z barw natury, pomogą nam stworzyć łazienkę w modnym, ekologicznym stylu.

łazienka w beżach

Odcienie beżu to idealna baza do stworzenia aranżacji, w której wykorzystamy naturalne elementy. Wazony z suszonymi roślinami, dekoracyjne kamienie, czy muszle podkreślą jej charakter i sprawią, że nasza łazienka stanie się miejscem nie tylko zabiegów pielęgnacyjnych, ale też relaksu. Naturalny, delikatny styl takiej łazienki wprawi nas w pozytywny nastrój i pozwoli zadbać o ciało i umysł.

bateria umywalkowa z kolekcji Torino

Płytki łazienkowe w odcieniach beżu, elegancka ceramika o prostej formie, naturalne dodatki, funkcjonalne meble... Taki wystrój uzupełnią baterie łazienkowe o prostym i nowoczesnym wzornictwie, takie jak pochodzące z kolekcji Torino firmy Ferro. Do wyboru mamy następujące elementy: bateria wannowa, bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, bateria bidetowa z automatycznym korkiem spustowym, bateria natryskowa.

bateria umywalkowa Torino - dekoracja umywalki

Korpusy baterii są wykonane z mosiądzu i wyposażone w ceramiczne głowice. Te jednouchwytowe baterie pozwalają szybko i wygodnie ustawić odpowiednią temperaturę i zakres strumienia wody. Dzięki temu nasza łazienka będzie ekologiczna nie tylko z wyglądu, ale i w praktyce – bo to rozwiązanie ogranicza marnowanie wody. Ponadto wszystkie baterie (oprócz natryskowej) są wyposażone w ceramiczne regulatory przepływu wody z funkcją tłumienia hałasu. Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi trójwarstwowo nałożona miedź, nikiel i błyszcząca warstwa chromu.

Łazienka w beżach, wyposażona w nowoczesne baterie ułatwiające ekonomiczne wykorzystanie wody, to dobry sposób na stworzenie naturalnego i eleganckiego klimatu w każdej przestrzeni.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także