Laurastar - higieniczna czystość dzięki suchej parze

0
Laurastar - higieniczna czystość dzięki suchej parze

Materiał promocyjny Marki Laurastar

Warszawa, 3 marca 2021 r. – Dzisiejsze czasy stawiają przed nami nowe wyzwania. Jednym z nich jest zapewnienie wyższego poziomu higieny zarówno własnej, jak również naszego otoczenia. Marka Laurastar posiada szeroki wybór urządzeń, które pomogą nam zadbać o higieniczną czystość nie tylko ubrań, ale również przedmiotów codziennego użytku. Wszystkie produkty tej marki gwarantują usunięcie do 99,9% wirusów, roztoczy i bakterii z prasowanych materiałów, traktowanych parą przedmiotów czy powierzchni użytkownych.

Praktycznie każdego dnia nasze organizmy mierzą się z niewidzialnymi wrogami. Szkodliwe związki chemiczne, roztocza, wirusy i bakterie nie są niczym nowym, jednak w ostatnim czasie staliśmy się ich bardziej świadomi. Wiemy też coraz lepiej, jak w tej walce wspomóc nasze organizmy, aby nie były narażone na ich skomasowany atak. Szczególnie ważne jest to w domu, gdzie spędzamy dużo czasu i chcemy, aby pozostał on bezpiecznym miejscem wypoczynku. Dlatego chętnie korzystamy z rozwiązań, które nam to ułatwią. Jednym z tych najprostszych, a za razem najbardziej skutecznych jest sucha para. Pozwala ona praktycznie całkowicie pozbyć się roztoczy, wirusów czy bakterii z ubrań oraz powszechnie używanych powierzchni lub przedmiotów.

Laurastar

Laurastar jest marką globalną, która powstała w Szwajcarii. To tam czterdzieści lat temu ludzie, którzy fascynują się pięknymi tkaninami, stworzyli generatory pary oraz systemy do prasowania, które przenoszą profesjonalne rozwiązania do naszych domów. Laurastar posiada w ofercie szereg efektywnych rozwiązań, które pomogą jeszcze skuteczniej zadbać o pielęgnację każdej tkaniny.

Każdy z generatorów pary oraz systemów do prasowania Laurastar generuje ultradelikatną suchą parę, znaną pod anglojęzycznym skrótem DMS (Dry Microfine Steam). Jej właściwości sprawiają, że swobodnie przenika przez tkaninę, ale pozwala również efektywnie odkazić w naszych domach przedmioty i powierzchnie codziennego użytku, jak blaty, dziecięce zabawki czy poduszki.

Laurastar

Wnikająca dogłębnie w tkaniny para jest gwarancją czystości, higieny i pozwala na usunięcie 99,9% drobnoustrojów, bakterii i wirusów, w tym koronawirusów. Potwierdzeniem tego faktu są przeprowadzone w latach 2017-2020 niezależne badania, którym poddane zostały urządzenia marki Laurastar. Para w przeciwieństwie do samego prania, które w wysokiej temperaturze niszczy tkaniny, zapewnia delikatne wniknięcie w struktury materiału. Pomimo tego, że temperatura suchej pary sięga 180 stopni Celsjusza nie uszkadza włókien materiału, a wręcz przeciwnie – przywraca ich dawną sprężystość.

Oferta produktowa Laurastar to nie tylko wysokiej jakości generatory pary czy kompletne systemy do prasowania, ale również higienizująca podręczna parownica - Iggi. Ona również umożliwia operowanie suchą parą, która pozowali nam zdezynfekować w ekologiczny sposób – bez użycia jakichkolwiek detergentów - powierzchnie takie jak chociażby klamki, zasłony, koce czy narzuty. Dodatkowo Iggi potrafi w szybki sposób odświeżyć ubrania i rozprostować powstałe np. w walizce podróżnej zagniecenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom mieści się w bagażu podręcznym. Całkowicie napełniony wodą destylowaną zbiornik pozwala na aż 7 minut nieprzerwanej pracy. To starczy na odświeżenie nawet 4 koszul. Oprócz udowodnionej naukowo podczas szeregu badań skuteczności usuwania do 99,9% wirusów, bakterii oraz roztoczy, generatory pary serii Lift oraz systemy do prasowania z serii S oraz Smart, posiadają Atest Higieniczny polskiego PZH.

Laurastar

O Laurastar

Marka Laurastar to rodzinna firma ze Szwajcarii będąca producentem sprzętu do prasowania. Obecna jest na rynku od prawie 40 lat. Nowoczesne sprzęty sygnowane logiem Laurastar to synonim szwajcarskiej precyzji i niepowtarzalnych kształtów o idealnym wykończeniu. Produkty marki dostępne są na rynku w ponad 40 krajach na całym świecie.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany dystrybutor urządzeń Laurastar w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Breville, FoodSaver.

www.laurastar.pl

FB: Laurastar Polska

IG: laurastar_polska

 

Więcej informacji udzieli Państwu:

Krzysztof Malcher

E-mail: krzysztof.malcher@rumour.pl

Tel. +48 791 791 838

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także