Komfortowe SPA w Białce Tatrzańskiej

Komfortowe SPA w Białce Tatrzańskiej

Spa w Białce TatrzańskiejPowstająca w Białce Tatrzańskiej Terma Bania to obiekt wyjątkowy. Także, że względu na imponujący projekt architektoniczny, łączący
w sobie nowoczesny design, naturalne materiały wykończeniowe i elementy regionalnego folkloru.


Otwarcie Termy Bania planowane jest na połowę czerwca 2011 roku. Prace budowlane wciąż trwają, jednak internauci już dzisiaj mogą zapoznać się z imponującymi wizualizacjami obiektu dostępnymi na oficjalnej stronie.

-To nowatorski projekt - mówi Stefan Stopa, Dyrektor obiektu - Przede wszystkim przez fuzję nowoczesności i tradycji. Z jednej strony, proponujemy innowacyjne rozwiązania techniczne, tak oryginalne, że postanowiliśmy je opatentować. Z drugiej - wyraźnie widoczne są odwołania do krajobrazu i folkloru miejsca, w którym się znajdujemy.

Terma Baniaprojekt SPA

Falisty dach, pokryty naturalną roślinnością to intrygujące rozwiązanie. To dzięki niemu, obiekt będzie doskonale wpisywał się górzysty krajobraz okolicy. Zastosowanie naturalnych materiałów, użytych do budowy i wykończenia determinuje niezwykły charakter miejsca. Jednym z nich jest drewno, dodatkowo ozdobione ornamentami nawiązującymi do lokalnej tradycji. To wszystko sprawia, iż powstająca Terma jest ciekawym obiektem pod względem architektonicznym.

wnętrze SPAbasen

Oczywiście, atrakcji będzie więcej. Kąpiel w termalnej wodzie, znanej ze swoich leczniczych właściwości. Relaks w wydzielonej strefie cichej, będącej prawdziwym novum wśród wodnych obiektów, zazwyczaj kojarzących się  z uciążliwym hałasem. Punkty gastronomiczne serwujące tradycyjne regionalne potrawy. Rozbudowane saunarium. To tylko część szerokiej oferty. Warto również wspomnieć o niezwykle atrakcyjnym położeniu Termy. Umiejscowiona u boku Kotelnicy, stoku cieszącego się ogromną popularnością wśród wielbicieli sportów zimowych, sąsiaduje z szeroką bazą noclegową i restauracyjną. Okolica Białki to teren dający niezwykłe możliwości wszystkim fascynatom aktywnego wypoczynku, o każdej porze roku.


Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Polecamy Ci również

Zobacz także