Kolory w łazience

Kolory w łazience

Khroma – najnowsza seria ceramiki sanitarnej marki Roca – wprowadza do łazienki kolor. Nowe produkty cechują owalne kształty, minimalistyczna forma oraz intensywne i modne barwy.

Pokrywa oraz deska w.c. w serii ceramiki Khroma zostały dodatkowo wzbogacone materiałem Soft Texture. Dzięki jego zastosowaniu łazienka staje się bardziej przyjazna i komfortowa, a także sprzyja relaksowi.

kolor w łazienceczerwone dodatki do łazienki

Cztery różne kolory występujące w kolekcji nadają nowy wymiar łazience i umożliwiają dopasowanie kolekcji do indywidualnego stylu życia. Klasyczna czerwień Passion Red odwzorowuje szybkie tempo życia, przez co doskonale komponuje się z wystrojem miejskim. Współczesny, niepospolity błękit pod nazwą Oxygen Blue, nadaje stonowany charakter każdemu wnętrzu. Dopełnieniem są dwa odcienie szarości: nowoczesny i industrialny Street Grey oraz awangardowy, nadający powagi i elegancji Silver Grey.

Łazienka to obecnie nie tylko funkcjonalność, ale także przestrzeń z charakterem i nastrojem, w której z przyjemnością się przebywa, regeneruje siły, spędza czas na wypoczynku. Odpowiedni kolor wnosi do wnętrza życie, buduje nastrój, sprawia, że łazienka staje się sposobem wyrażania naszej osobowości. Podobnie jak w innych pomieszczeniach domu – w salonie czy kuchni, tu też może być kolorowo – to przecież nie tylko miejsce codziennych zabiegów higienicznych.

W skład kolekcji Khroma wchodzi szeroka gama umywalek, która pozwala na dużą różnorodność kompozycji: z półpostumentem, postumentem, meblem, blatem lub ozdobnym syfonem. Pozostałe elementy serii: designerskie miski w.c. oraz bidety w.c. oferowane są w wersji stojącej i podwieszanej. Całość doskonale komponuje się z bateriami Roca – Thesis czy Loft. Produkty te są wyposażone w przyjazne dla środowiska mechanizmy pozwalające na oszczędność wody i energii.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także