Kolorowe kabiny prysznicowe

Kolorowe kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa z kolorowego szkła jest dobrym pomysłem dla tych, którym opatrzyły się już łazienki urządzone w ultranowoczesnym stylu, monochromatyczne i dające wrażenie chłodnych.

Kabina prysznicowa może być prawdziwym dziełem sztuki, elementem dominującym w łazience, przykuwającą wzrok oryginalną dekoracją. Takie możliwości daje zastosowanie w kabinie barwionego szkła – w jednym kolorze, wielobarwnego, z fantazyjnymi wzorami czy motywami.

Niebieska?
Przejrzyste tafle szkła, dekorowanego z wyjątkową precyzją na kształt błękitnych fal morskich, to propozycja na niebanalne, stylowe wnętrze łazienki. Taka kabina będzie dobrze się prezentować w połączeniu z zarówno białymi, jak i czarnymi dodatkami.

Kolorowe kabiny prysznicowe - zdjęcie 1 Kolorowe kabiny prysznicowe - zdjęcie 2 Kolorowe kabiny prysznicowe - zdjęcie 3
Zielona?
Kabina prysznicowa z motywem konika morskiego, to coś w sam raz dla miłośników produktów hand made. Cały proces obróbki, formowanie i dekoracja szkła odbywa się ręcznie. Dzięki temu możemy naszej kabinie nadać indywidualny charakter, nic nie stoi na przeszkodzie, by konika morskiego zastąpić delfinami czy kolorowymi rybami. Także tutaj nie brakuje miejsca na „kolorowe eksperymenty” i dorzucenie kilku własnych pomysłów współgrających z zielenią.

A może kolorowa?
Wnętrza nasycone barwami wręcz zaskakują. Łazienka to idealne miejsce na zabawę kolorem. Kolorowe kabiny prysznicowe pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji łazienki, a wykonanie ich ze szkła hartowanego, całkowicie bezpiecznego w użytkowaniu jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność. Do zwieńczenia dzieła potrzebne jest jeszcze odpowiednio dobrane oświetlenie.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villa Glass Studio

Polecamy Ci również

Zobacz także