Kabiny – znajdź swój kształt

Kabiny – znajdź swój kształt

Już 10 minut spędzonych pod natryskiem znacznie poprawia nasze samopoczucie i kondycję. Aby zapewnić sobie komfortową kąpiel, należy wybrać odpowiednią kabinę prysznicową.

Kabina półokrągła sprawdzi się w dużej łazience (fot. Koło)

Seria kabin prysznicowych Geo 6  marki Koło to propozycja na nowoczesne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Jeśli cenimy sobie praktyczny, szybki i ekologiczny prysznic, kabina Geo 6 to rozwiązanie do naszej łazienki.

Funkcjonalna geometria
Coraz więcej osób decyduje się, aby zamontować w domu nowoczesną kabinę prysznicową zamiast tradycyjnej wanny. To rozwiązanie, które ogranicza zużycie wody i czasu, łatwiej utrzymać je w czystości.
Geo 6 marki Koło to przede wszystkim jakość i funkcjonalność. Kabiny z tej serii wkomponują się w układ każdej łazienki, zarówno tej, w której mamy do wykorzystania dużą przestrzeń, jak i w malutkich łazienkach, w których na natrysk przeznaczona została tylko niewielka wnęka.
Wszystkie kabiny z tej serii zostały wykonane z hartowanego szkła o grubości 6 mm oraz profili w wykończeniu srebrny połysk. Zastosowano w nich także zaawansowane rozwiązania techniczne, które zwiększają funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania kabin. Dodatkowym atutem są uchwyty drzwiowe i relingi umieszczone na ściankach, które zapewniają komfort, a nowoczesny system wypinania drzwi ułatwia czyszczenie kabiny.

Drzwi Bifold idealnie sprawdzą się we wnękach (fot. Koło)Kształt czyni przestrzeń
W ramach linii Geo 6 marki Koło dostępnych jest 5 modeli kabin prysznicowych. Kabina półokrągła świetnie sprawdzi się w dużych łazienkach. Jest to funkcjonalne rozwiązanie. Gięte rozsuwane drzwi nie zajmują dodatkowej przestrzeni w łazience i pozwalają na wygodne wejście do kabiny. Kabina
z drzwiami Pivot jest polecana do montowania w połączeniu z boczną ścianką lub jako drzwi do wnęki. Drzwi przeznaczone są przede wszystkim
do łazienek, w których jest odpowiednia ilość miejsca pozwalająca swobodnie otwierać je na zewnątrz. Drzwi Pivot mogą być montowane po prawej lub lewej stronie, a ich konstrukcja została wzbogacona o mechanizm unoszenia ich podczas otwierania. Drzwi Bifold to rozwiązanie do małych łazienek – mają system łamania do wewnątrz, dzięki czemu kabina zabiera mniej przestrzeni. Drzwi Bifold polecane są do stosowania we wnękach lub w połączeniu ze ścianką boczną w narożniku. Mogą być montowane obustronnie. Drzwi rozsuwane najczęściej stosuje się w łazienkach, w których chcemy zaoszczędzić przestrzeń użytkową. Drzwi są przesuwane na kółkachDrzwi Pivot mogą być montowane ze ścianką boczną (fot. Koło)łożyskowanych, mogą być montowane z wejściem po prawej lub lewej stronie. Ostatnie rozwiązanie z serii Geo 6 jest oparte na ściance bocznej skompletowanej z drzwiami rozsuwanymi oraz modelami Pivot i Bifold. Konstrukcja ścianki umożliwia pewne i stabilne połączenie jej z drzwiami, zapewniając większą funkcjonalność. Tak zbudowana kabina pozwala na zagospodarowanie narożnika łazienki, a tym samym zapewnia oszczędność miejsca.

Dostosowane do potrzeb
Linia kabin Geo 6 marki Koło została zaprojektowana z myślą o wielbicielach wodnych przygód ceniących wygodę, prostą elegancję i wysoką jakość. Neutralny, uniwersalny design pozwala na skomponowanie kabin Geo 6 z aranżacją praktycznie każdej łazienki. Estetyczne wykończenia i masywne profile dodają im wdzięku. Wszystkie ostre krawędzie profili i wszelkie wystające śruby zostały zamaskowane listwami i zaślepkami.

Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Sanitec Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także