Kabiny prysznicowe rozsuwane

Kabiny prysznicowe rozsuwane

Aquaform wprowadził nową linię kabin prysznicowych – Supra Pro. Stabilność, funkcjonalność oraz najwyższa jakość materiałów i wykonania to największe zalety nowej kolekcji.

kabin prysznicowa asymetrycznakabina prysznicowa z uchylnymi drzwiami

Kolekcja Supra Pro to kabiny z drzwiami przesuwnymi: półokrągła, asymetryczna i drzwi przesuwne do montażu we wnęce lub ze ścianką oraz drzwi uchylne do montażu we wnęce. Modele z przesuwnymi drzwiami wyposażone zostały w wysokiej klasy układ jezdny, składający się z podwójnych metalowych rolek zapewniających wyjątkowo stabilną, lekką pracę drzwi. System ten poleca się przede wszystkim do łazienek, których układ nie pozwala na zastosowanie kabiny z drzwiami otwierających się na zewnątrz. Modele z serii Supra Pro pasują zarówno do klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz.

Kolekcja Supra Pro składa się z czterech modeli. Kabina asymetryczna będzie odpowiednia raczej do łazienki o większych rozmiarach, pozostałe modele natomiast świetne się sprawdzą zarówno w przestronnych, jak i mniejszych łazienkach. Jeśli chodzi o styl, są one wyjątkowo uniwersalne i będą dobrą bazą dla wystroju o dowolnym charakterze – dodaje Karolina Kucewicz.

kabina prysznicowa półokrągłakabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Kabiny Aquaform Supra Pro wykonane są z bezpiecznego szkła o grubości od 4 do 6 mm (w zależności od modelu) oraz komorowych profili aluminiowych. W każdej kabinie istnieje możliwość zastosowania dodatkowego profilu poszerzającego, który może być szczególnie praktyczny przy nietypowym wymiarze wnęki. Np. jeśli nasza wnęka ma szerokość 93 cm, możemy w niej zamontować drzwi o szerokości 90 cm wraz z profilem poszerzającym i w ten sposób doskonale zabudować całą dostępną powierzchnię. Rozwiązanie takie jest zdecydowanie korzystniejsze cenowo od zamawiania kabiny na wymiar i nie trzeba na nie dodatkowo czekać. Konstruktorzy serii Supra Pro pomyśleli też o codziennej wygodzie użytkowników. Poręczne, chromowane uchwyty i płynnie pracujące rolki to jedne z atutów serii. O komforcie korzystania z kabin z drzwiami przesuwnymi decyduje też wygoda ich pielęgnacji – łatwe wypięcie rolek pozwala dokładnie wyczyścić miejsca trudniej dostępne.

Do modelu półokrągłego pasują brodziki Aquaform z serii Vico i Plus 550, do asymetrycznej Supra Pro, a do pozostałych Vico, Versus, Space i Delta. Wszystkie modele z kolekcji Supra Pro mogą być również montowane bezpośrednio na posadzce.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Aquaform

Polecamy Ci również

Zobacz także