Gadżety do łazienki

W każdej łazience niezbędne są różne akcesoria. Te praktyczne elementy wyposażenia przybierać formę zabawnych gadżetów do łazienki.

Poza praktycznymi akcesoriami, takimi jak dozowniki mydła, czy uchwyt na papier, możemy wyposażyć naszą łazienkę w zabawne gadżety. Szczególnie przydadzą się one w łazienkach, z których korzystają dzieci, ale mogą rozbawić też dorosłych.

Doskonałymi przykładami gadżetów do łazienki dla dzieci jest nakładka na baterię, która sprawia, że łatwiej dosięgnąć strumienia wody. Najmłodszym powinna też się spodobać specjalna nakładła wytwarzająca pianę do kąpieli, albo możliwość przerobienia zwykłego kranu na zabawnego wieloryba, czy korek do wanny z pływającym okrętem.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest wycieraczka do zaparowanych luster – wystarczy jeden ruch, by oczyścić lustro.

Jeśli wiecie co znaczy awantura o niewłaściwe wyciskanie pasty z tubki, możecie zainwestować w gadżet, który pastę wyciśnie dokładnie i od końca. Dla dzieci polecamy końcówkę do pasty w kształcie głowy pieska.

Za to pod prysznicem przyda się przyssawka, która ułatwia umieszczenie słuchawki na odpowiedniej wysokości, a panie docenią praktyczny podnóżek, ułatwiający wygodne golenie nóg pod prysznicem.

Natomiast jeśli nie możecie ani na chwilę oderwać się od tabletu, skorzystajcie z zasłony prysznicowej, umożliwiającej korzystanie z niego podczas kąpieli.

Bardzo praktyczny i wręcz genialny w swej prostocie jest też dozownik na mydło obsługiwany jedną ręką. A jeśli z jakiś powodów przy myciu zębów nie korzystacie z kubka, to płukanie ułatwi Wam szczoteczka z "fontanną".

Takie gadżety do łazienki może nie pasują do każdego wystroju, ale jeśli macie dystans do urządzania wnętrz – to polecamy trochę zabawy na co dzień.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także