Chłodny gres w łazience

aranżacja łazienkiPrzywykło się uważać łazienkę za kobiece królestwo – krainę niezliczonych słoiczków, tubek, pojemniczków ze specyfikami, większości których mężczyzna nie potrafi nawet zidentyfikować.

Również stylistyka większości łazienek tworzona jest z myślą o paniach właśnie – subtelne, pastelowe odcienie płytek i delikatne kwiatowe ornamenty na dekorach. A co z panami, którzy ze swojej łazienki korzystają sami, bądź z rzadka tylko zapraszają do niej płeć piękną? Ceramstic swoją kolekcją gresu polerowanego Chuuk wychodzi naprzeciw potrzebom prawdziwych mężczyzn. Ta kolekcja znajdzie zastosowanie w łazience każdego faceta. Zero pastelowych kolorów. Zero kwiatków. Zero zbędnych ornamentów. Najwyższej jakości materiały i wykonanie oraz prostota formy – jednym słowem łazienka prawdziwego mężczyzny.

Ta wysmakowana kolekcja płytek gresowych nieszkliwionych produkowana jest w technologii podwójnego zasypu. Powierzchnia płytek imituje kamienie naturalne – ich chłodna, wyrafinowana kolorystyka nada elegancji każdej łazience. Duże dekory Chuuk z minimalistycznym wzorem kół znakomicie sprawdzą się w ultranowoczesnych wnętrzach tak lubianych przez mężczyzn. Panowie, uwaga! Może się okazać, że łazienka zaaranżowana gresem polerowanym Chuuk przyciągnie również panie. W końcu prawdziwe kobiety kochają prawdziwych mężczyzn…

Płytka bazowa Chuuk występuje w formatach 45 x 45cm i 30 x 60 cm. Dodatkowo dostępne
są stopnice 30 x 60 cm oraz dekoracje 6 x 6 cm, 12 x 12 cm, 6 x 30 cm, 45 x 45 cm.

gres w łaziencegres łazienkowy

Prawdziwym mężczyznom na pewno przypadną do gustu również surowe i nieozdobne tworzywa – stal, beton i cement – które zastosowane w łazience, nadają im autentyczny, industrialny charakter. W ten trend wpisuje się nowa kolekcja płytek podłogowych firmy Villeroy&Boch – gres porcelanowy Zoom o wyglądzie cementu, w trzech kolorach i dwóch formatach. Kolekcja ta znakomicie nadaje się do realizacji nowoczesnych, "męskich" aranżacji. Zoom łączy specyficzny, chłodny urok prawdziwego cementu z doskonałymi właściwościami gresu porcelanowego, aby stworzyć solidne, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości podłogi, nie tylko w łazience, lecz w każdym innym pomieszczeniu.

Zoom jest dostępny w dwóch dużych formatach – 45 x 45 cm i 60 x 60 cm. Płytki mają rektyfikowane krawędzie, co pozwala je precyzyjnie układać nawet z bardzo wąskimi spoinami. Dostępne są w trzech charakterystycznych dla cementu kolorach – szarym, antracytowym i beżowobrązowym.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Anna Trojanowska

Źródło: Ceramstic, Villeroy&Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także