Ceramika w dobrym stylu

Ceramika w dobrym stylu

Nexo - stylowy zestaw ceramiki łazienkowej w atrakcyjnej cenie, łączy w sobie dwa przeciwstawne na pierwszy rzut oka koncepty - design i ekonomię. Seria charakteryzuje się ciekawym wzornictwem - śmiałymi kształtami i funkcjonalnymi rozmiarami.

ceramika łazienkowaKolekcja jest dziełem Antonio Bullo, światowej sławy projektanta. Ten ceramiczny wirtuoz niejednokrotnie nagradzany był za swoje projekty. Od wielu lat wykorzystuje ogromną wiedzę na temat ceramiki we współpracy z największymi firmami przemysłowymi.

Nexo ułatwia proces projektowania - idealnie pasuje do niedużych, trudnych do zaaranżowania łazienek, pełnych skosów i załamań. Daje swobodę realizacji różnorodnych koncepcji, w różnej estetyce i przy ograniczonym budżecie. Stosunkowo niewielkie, ustawne urządzenia pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń, przez co małe pomieszczenia stają się bardziej komfortowe.

umywalkaSeria Nexo to przede wszystkim szeroki wybór umywalek, który daje wiele możliwości zarówno architektom jak i użytkownikom: umywalki są oferowane w wersji z półpostumentem, narożnej, meblowej czy asymetrycznej (lewo lub prawostronnej), z blatem ceramicznym w dwóch wymiarach, na której można ustawiać kosmetyki. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane w łazienkach, w których nie ma miejsca na dodatkowe meble.

Kolekcję uzupełniają miski WC oraz bidety oferowane w wersji stojącej i podwieszanej.

Całość doskonale komponuje się z odnowioną serią popularnych baterii Victoria N. Ich modne i proste wzornictwo w połączeniu z tą ceramiką to sposób na nowoczesną aranżację łazienki. Produkty Roca wyposażone są w przyjazne dla środowiska mechanizmy pozwalające na oszczędność wody i energii. Ceramika Nexo dostępna jest w bieli oraz pergamonie.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także