Brodziki w nowych kolorach

Brodziki w nowych kolorach

Brodziki do zabudowy w płaszczyźnie podłogi oferowane są w nowej palecie kolorów matowych, dopasowanych do aktualnych tendencji na rynku płytek ceramicznych. To nowość w ofercie firmy Kaldewei.

Coordinated Colours Collection pozwala na pełną integrację optyczną zabudowanego brodzika z wyłożoną płytkami podłogą w łazience. Umożliwia to uzyskanie niepowtarzalnego efektu aranżacyjnego. Wyznacznik i nowej kolorystyki to matowe barwy w gamie cieszących się powodzeniem antracytów i szarości: antracyt City, szary Pasadena, szary Catania i szary Perl. Ponadto kolekcja zawiera inne matowe propozycje kolorystyczne jak: biały Arktis, czarny Lava oraz brąz Ancona.

brodzik do zabudowy

Higiena i trwałość

Brodziki do zabudowy w płaszczyźnie podłogi to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Wyróżniają się one istotnymi zaletami użytkowymi. Wpływ ma na to w szczególności materiał oraz wzornictwo - płaskie dno i specjalnie zaprojektowany kształt, dzięki któremu nie ma w nich praktycznie żadnych zakamarków, w których może odkładać się brud. Te zalety są możliwe dzięki wykorzystaniu cech stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Superpłaska powierzchnia brodzików pozwala na bezproblemowe czyszczenie bez dużego nakładu pracy. Dzięki specjalnej, uszlachetnionej warstwie emalii, przy ich myciu nie trzeba korzystać z agresywnych środków chemicznych. Nie ma też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych odpływów liniowych.

brodzik do zabudowy

Łatwy montaż
Istotną zaletą tego typu brodzików jest też łatwy montaż. W przypadku brodzików o głębokości poniżej 6 cm oferowany jest, oprócz nośników styropianowych, specjalny system montażowy - rozwiązanie, które sprawia, że poza łatwym montażem mamy także zabezpieczenie przed wnikaniem wody pod brodzik. Woda, która ewentualnie przeniknie między brodzik a płytki, wpływa do stanowiącej rodzaj drenażu ramy, po czym jest odprowadzana do odpływu.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Kaldewei

Polecamy Ci również

Zobacz także