Brodziki w czarnym kolorze

Brodziki w czarnym kolorze

W łazience uwagę może przykuwać brodzik, zwłaszcza w kolorze czarnym - elegancki, matowy, z efektem antracytu. To oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Propozycja firmy Novellini - brodzik Olympic Plus - to minimalistyczna, geometryczna forma wykonana z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Jedyny detal stanowi estetyczny metalowy odpływ. Brodzik jest dostępny także w standardowej bieli. Model biały jest uniwersalny, idealnie komponujący się z wnętrzem każdej łazienki. Z kolei dzięki czarnej wersji łazienka zyskuje mocny, oryginalny akcent. Brodzik czarny świetnie sprawdzi się również we wnętrzach o męskim charakterze.

brodzik łazienkowy brodzik prysznicowy

Dostępne wysokości brodzika to 4,5 i 12,5 cm. Osoby, które nie lubią klasycznych modeli brodzików mogą skorzystać z niższego wariantu. Zapobiegnie on rozlewaniu się wody, a jednocześnie niemal zrówna się z podłogą.

brodziki łazienkowe brodzik łazienkowy

Wanna czy prysznic?

wanna
wynik głosowania
23,5%
prysznic
wynik głosowania
37,9%
wanna i prysznic
wynik głosowania
38,6%

Ilość oddanych głosów: 7338


Brodzik wykończony jest specjalną, chropowatą powierzchnią, która chroni przed ewentualnym poślizgnięciem się podczas kąpieli. Poszerzono także wybór dostępnych wymiarów (od 120 x 80 do 180 x 75 cm), co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

brodzik łazienkowy brodzik łazienkowy

Oceń artykuł
4,12 / 17 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Novellini

Polecamy Ci również

Zobacz także