Baterie - białe i czarne

Baterie - białe i czarne

Prezentowane przez ikony stylu i wciąż na nowo odkrywane przez projektantów mody – połączenie czerni z bielą fascynuje siłą ekspresji i odwagą. Jest eleganckie, a przy tym nie przesadnie grzeczne – odpowiednie w każdym miejscu i czasie.

czarna bateria umywalkowabiała bateria umywalkowa

Te dwie barwy widoczne są nie tylko w modzie, przemyśle samochodowym czy elektronice użytkowej, ale konsekwentnie wkraczają również w inne dziedziny życia, np. do sektora wyposażenia wnętrz. Płytki ceramiczne, dywany, lampy, tkaniny, meble… Białe i czarne produkty coraz częściej ozdabiają prywatne domy i mieszkania, gdzie to kontrastowe zestawienie barw stanowi podstawę aranżacji lub służy do podkreślenia innych kolorów we wnętrzu.

bateria prysznicwa - czarnabateria prysznicowa - biała

Odzwierciedleniem tego trendu w łazience jest Kludi Zenta Black & White – zupełnie nowa odsłona cieszącej się uznaniem serii armatury łazienkowej. Teraz wyraziste kształty Kludi Zenta podkreślone są głęboką, błyszczącą czernią i czystą bielą. Estetyczne, chromowane elementy baterii dodają smaku całej koncepcji i współgrają z resztą wystroju łazienki. Z nowym wykończeniem oferowane
są baterie umywalkowe, w tym nowy model XL, bateria bidetowa, ponadto armatura natryskowa
i wannowo-natryskowa do montażu na- i podtynkowego oraz program prysznicowy i termostaty. Wszystkie produkty są przykładem oszczędnego, a zarazem atrakcyjnego i wyrafinowanego wzornictwa, które przyciąga wzrok.

Oceń artykuł
4,58 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także