ukryj

grzejnik na ręczniki

grzejnik na ręczniki

Komentarze (17)

 1. formedia

  ciekawy pomysł z takim niestandardowym grzejnikiem, ja w domu mam zwykły i też na nim wieszam ręczniki http://biurohandlowe.com/

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. najlepsze są chyba drabinkowe.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. nawet nie chyba. subiektywna opinia co prawda, ale nie wyobrażam sobie innych grzejników w łazience. mam takie : http://www.grupa-sbs.pl/katalog-grzejniki_azienkowe_osprzt-grzejnik_lazienkowy_delfin_i_chrom_238_w_500x686-p6i2409.html. ładne, minimalistyczne. nawet wpisują się w obecną modę.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. nawet nie chyba. subiektywna opinia co prawda, ale nie wyobrażam sobie innych grzejników w łazience. mam takie : http://www.grupa-sbs.pl/katalog-grzejniki_azienkowe_osprzt-grzejnik_lazienkowy_delfin_i_chrom_238_w_500x686-p6i2409.html. ładne, minimalistyczne. nawet wpisują się w obecną modę.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. o, chyba nawet mam te delfiny, które pokazałeś. inny model tylko.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. zauważyłem, po obserwacji innych for, że to coraz popularniejsza firma. i dobrze, w końcu trzeba wspierać polskie marki, heh.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. Tego typu grzejniki pełnią również funkcję dekoracyjną,więc warto je uwzględniać podczas planowania wyposażenia i urządzenia swojej łazienki. Mi takze bardzo się podobają.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. Taki grzejnik na pewno doda łazience charakteru, ale ze względów praktycznych pewnie znaczna część zrezygnuje z jego zakupu. Jednak pomysł wykonania przykuwa uwagę:)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. Mi swojego czasu wpadło w oko takie cudo, http://megastore.pl/72360,Enix-Design-Grzejnik-dekoracyjny-ELITE-E-611L-silver.html , nigdy nie widziałem u nikogo takiego grzejnika

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 10. za niedługo będę właśnie wymieniał swoje grzejniki. i powiem wam - zainteresowaliście mnie tą marką Delfin. jakoś wcześniej mało o tym słyszałem, ale byłem w hurtowni i nawet mnie cena zaskoczyła, a sam sprzedawca powiedział, że to porządne produkty.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 11. przychylam się do opinii o grzejnikach drabinkowych, na rynku są takie, które można dostać w naprawdę ciekawych kształtach i materiałach. a co do ceny, to zależy jaki duży chcesz mieć ten grzejnik. jednak przyszykować sobie musisz od 500 do 1500 zł za niego.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 12. Według mnie najlepsze grzejniki to takie, które wystepują pod taką postacią. Idealnie sprawdzają się do suszenia ręczników (wiem, bo mam identyczny).

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 13. @Simon70 te grzejniki Delfin to właściwie grzejniki Omega R firmy Instal-projekt oferowane pod inną marką na potrzeby danej sieci sklepów. Jakość rzeczywiście ok. Jak będziesz potrzebował to mamy tych chromowanych omeg cały magazyn od góry do dołu założony. Chętnie sprzedam i to w lepszej cenie :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 14. Dyskutowałem z Instal Projekt na targach w Poznaniu o grzejnikach łazienkowych... czyżby już zaczęli je produkować?

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 15. Zaczęli? Przecież to największy w Polsce producent grzejników łazienkowych. Ostatnio na szkoleniu się chwalili, że mimo zalewu chińszczyzny i tak mają wiodącą pozycję na rynku :) Zresztą łazienkówka to nic. Dekoracyjne fajne trzaskają. Np takie cudo: http://grzejniki.eul.pl/g/inv/szablon/d/tulipan_2.jpg

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 16. ja też posiadam łazienkowe grzejniki drabinkowe firmy Delfin. Raczej nie zamieniłbym na inne.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 17. bodziu

  Taki - http://e-inclusive.pl/product.php?id_product=4108 Moim zdaniem lepszy pod łazienkę nie istnieje. Owszem, można szukać też innych opcji, ale po co? Ten grzejnik nie kosztuje dużo, a powinien spełnić oczekiwania.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Urządzone.pl

E-izolacje

E-ogródek

E-mieszkanie

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter