Sanitec Koło Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

ul. Toruńska 154, 62-600 Koło, wielkopolskie

Oceń firmę
4,00 / 8 głosów
Dodany 22.04.2009, 20:15
Opis Galeria Filmy Cenniki Instrukcje
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej cenionych firm z branży wyposażenia łazienek w Polsce. Od 1993r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i dynamicznym rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 100 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku oraz wybudowanie nowoczesnej fabryki w Ozorkowie.Sanitec KOŁO jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO oraz dystrybutorem wyrobów KORALLE i KERAMAG - niemieckich firm należących do Grupy Sanitec. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe oraz hydromasaże. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i certyfikatem środowiskowym (ISO 14001).

W 2008 roku Sanitec uruchomił we Włocławku najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną ceramiki FFC. Obecnie w swoich zakładach produkcyjnych (w Kole, Włocławku oraz Ozorkowie) firma zatrudnia ponad 1500 osób.

Sanitec KOŁO działa pod hasłem „Zawsze w dobrym stylu”. Pod tym zdaniem kryje się filozofia, w której zwraca się uwagę zarówno na komfort i funkcjonalność, jak i estetykę. Firma współpracuje z tak znanymi projektantami, jak Antonio Citterio i przygląda się najnowszym trendom światowego designu, jednocześnie dbając o zachowanie ponadczasowych reguł wzornictwa. KOŁO jest również inicjatorem i twórcą “Standardów Łazienkowych” dla obiektów prywatnych i publicznych.

Firma otrzymała m.in. tytuły Przedsiębiorstwo Fair Play 2000 w Konkursie Krajowej Izby Gospodarczej i Lider Polskiego Biznesu przyznany przez Business Centre Club, a także trzy Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, Godło Promocyjne Teraz Polska, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Przyjaźni Środowisku.
Nowoczesna łazienka Nowoczesna łazienka Nowoczesna łazienka Umywalki do łazienki Aranżacja łazienki Pomysł na łazienkę Pomysł na łazienkę Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Pomysł na łazienkę Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Łazienka dla niepełnosprawnych Łazienka dla dzieci Łazienka dla dziecka Jasna łazienka Łazienka w drewnie Łazienka w drewnie Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki Aranżacja łazienki
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Carré Blanc

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Strzelecka 49

61-846 Poznań

wielkopolskie

Carré Blanc to francuska marka tekstyliów domowych: od kąpielowych,…

PPUH Mirtech Miron Skrzeczkowski

Producenci / Importerzy

Adres

Sarbka 2

64-700 Sarbka/Czarnków

wielkopolskie

AL-TECH

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Wrocławska 35

62-800 Kalisz

wielkopolskie

AL-TECH Kompleksowa obsługa firm. Firma zajmuje się kompleksową…

Zobacz także