Krzysztof Stasiak Zakład Kamieniarski

Firmy handlowe / dystrybutorzy

ul. Daszyńskiego 108, 95-070 Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 13.01.2016, 14:14
Opis
Firma znana na rynku pod nazwą Kamieniarstwo Stasiak Łódź jest przedsiębiorstwem handlowym oraz usługowym specjalizującym w dostarczaniu artykułów budowlanych, remontowych oraz elementów wykończeniowych zrealizowanych z kamieni naturalnych. W związku z tym wszystkie artykuły posiadają estetyczny, naturalny wygląd oraz cechują się dużą twardością, wysoką jakością oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz inne niekorzystne czynniki. Przedstawiane przedsiębiorstwo może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w specjalizacji i dlatego każdy klient może napawać się obsługą na najwyższym poziomie.

W skład oferty opisywanej firmy wchodzą nie tylko kamienie naturalne, ale również różne wyroby wykonywane z takich kamieni. Klienci mogą zamawiać przeróżne rodzaje parapetów, schodów, blatów kuchennych i łazienkowych oraz wiele innych towarów. Dzięki korzystaniu z nowoczesnego sprzętu obsługiwanego przez wykwalifikowanych pracowników opisywana firma jest w stanie realizować nawet bardzo kompleksowe zamówienia mieszczące indywidualne projekty klientów.

Warto dopowiedzieć, że każdy klient indywidualny oraz przedsiębiorstwo korzystające z oferty firmy KS Stasiak może liczyć na przyzwoite, fachowe oraz osobiste podejście do składanego zlecenia. Warto też zapamiętać, że opisywane przedsiębiorstwo oferuje nie tylko elementy budowlane i wykończeniowe wykonane z kamienia naturalnego, ale także pomniki i nagrobki, które są bardzo trwałe i wyglądają atrakcyjnie. Oferta nagrobków jest również nadzwyczaj szeroka.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ProRemo

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Łazowskiego

93-372 Łódz

łódzkie

Profesjonalne remonty i wykończenia wnętrz

ZPH Trebor

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

ul. Witanówek 11

95-010 Dobra

łódzkie

Dbamy o każdy milimetr! Być może jeszcze nie wiesz, że…

TAPIS.PL

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Wędkarska 5

93-458 Łódź

łódzkie

TAPIS.PL zajmuje się produkcją saun domowych i zewnętrznych. W…

Zobacz także