Zapytanie ofertowe

Glazura Królewska S.A.

Producenci / Importerzy

ul. Metalurgiczna 9b, 20-234 Lublin, lubelskie

Glazura Królewska S.A.
Oceń firmę
4,00 / 5 głosów
Dodany 01.03.2010, 14:19
Oferta Opis

zdjęcie 1GLAZURA KRÓLEWSKA S.A. stworzyła i wciąż rozbudowuje sieć Salonów Łazienek zarządzaną według standardów ukształtowanych na bazie wieloletnich doświadczeń. Nieprzerwanie podnosimy normy zarządzania i obsługi, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów i ich zindywidualizowanym potrzebom. Naszym wspólnym mianownikiem jest stworzenie pięknej łazienki. Jesteśmy przygotowani, aby towarzyszyć klientowi na każdym etapie realizacji tego założenia - począwszy od wyboru odpowiedniej płytki, ceramiki i dodatków, poprzez projekt i jego wizualizację, aż po dostawę zamówionego towaru w ciągu 24 h. Za cel stawiamy sobie, aby zaistnieć w świadomości klientów jako firma oferująca kompleksowe usługi i nieograniczony dostęp do stale aktualizowanej oferty asortymentu wyposażenia łazienek.

Salon Łazienek Glazura Królewska to przede wszystkim dwa wyróżniki: Biuro Projektowe oraz innowacyjna ekspozycja.

W Biurze Projektowym każdy klient ma możliwość otrzymania w prezencie projektu swojej łazienki. Nasi projektanci doradzają także w wyborze odpowiednich materiałów i pomagają określić styl pomieszczeń, tak by każda łazienka ich autorstwa była zarówno funkcjonalna jak i niepowtarzalna.

zdjęcie 2

Uzupełnieniem Salonu Łazienek jest tradycyjna ekspozycja dla tych osób, dla których inspiracją są gotowe propozycje rozwiązań przestrzennych.
Ważnym elementem salonu jest Płytkoteka, czyli stworzony z myślą o naszych klientach zbiór płytek ceramicznych prezentowanych w formie ?biblioteki?. Każdą płytkę znajdującą się w Płytkotece klient może zdjąć z półki i na specjalnie przygotowanych do tego celu stołach układać własne kompozycje. Ponadto może skorzystać z bogatej bazy elektronicznej projektów - wystarczy, że zeskanuje kod kreskowy umieszczony na interesującym go asortymencie. Będzie wówczas mógł obejrzeć nie tylko wszystkie elementy kolekcji, z której pochodzi wybrana przez niego płytka, ale także wizualizacje i aranżacje pomieszczeń (łazienek, holów czy salonów), przygotowane przez producentów oraz biura projektowe Glazury Królewskiej.

zdjęcie 3zdjęcie 4

GLAZURA KRÓLEWSKA S.A. konsekwentnie realizuje swoją misję, od lat funkcjonując na rynku jako czołowy dystrybutor płytek ceramicznych oraz ceramiki sanitarnej wiodących polskich producentów takich jak: Opoczno, Cersanit, Paradyż, Tubądzin czy Nowa Gala.

Stale poszerzamy ofertę również o asortyment zagranicznych wytwórców głównie z Hiszpanii i Brazylii. Kluczem do sukcesu firmy jest zastosowanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych wspartych technologią IT według najwyższych światowych standardów.

Począwszy od zinformatyzowanego systemu zarządzania magazynem i procesami logistycznymi po system zbierania informacji zwrotnej z rynku, umożliwiający analizę rentowności ekspozycji w terenie z dokładnością do pojedynczego panelu i płytki.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
TARMAP

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Racławicka 6

21-040 Świdnik

lubelskie

Firma TARMAP powstała w 1994 roku, w Świdniku. Nasza oferta obejmuje…

Luxury House

Producenci / Importerzy

Adres Opis

TERESZYN 3A

21-030 MOTYCZ Tereszyn k. Lublina

lubelskie

Luxury House® to prestiżowa marka charakteryzująca się wysoką…

PANELE 3D

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Tyśmienica 45

21-200 PARCZEW

lubelskie

NOWOCZESNE PANELE 3D PRODUKCJA GIPSOWYCH PANELI NA ŚCIANY I…

Zobacz także