"Galeria Kamieni" Najder i Luc Spółka Jawna

Producenci / Importerzy

ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny-Kolonia, łódzkie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 12.01.2016, 08:22
Opis
Firma znana na rynku pod nazwą Galeria Kamieni S.J. została założona w 2008 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się ona zaopatrywaniem nabywców indywidualnych oraz firm budowlanych w najwyższej jakości towary naturalne. W skład oferty prezentowanego przedsiębiorstwa wchodzą kamienie naturalne różnego rodzaju, które nadają się do realizacji prac budowlanych czy też wykończeniowych. Wszystkie produkty sprzedawane przez prezentowane przedsiębiorstwo handlowo-usługowe charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, trwałością oraz bezpieczeństwem montażu i użytkowania.

Wszyscy klienci zaciekawieni ofertą opisywanej firmy mają dostęp do ogromnego asortymentu wyrobów naturalnych, które obejmują produkty takie jak płyty granitowe, marmurowe, konglomerat kwarcowy, kwarcyt czy też onyks. Są to produkty, które cechują się naturalnym wyglądem pasującym do różnych stylizacji wnętrz. Oprócz tego bardzo ważną cechą charakterystyczną oferowanych produktów jest ich duża trwałość i solidność. Dzięki temu są one trudne do uszkodzenia ani nie ulegają zużyciu nawet w przypadku długotrwałego użytkowania.

Przedstawiana firma zajmuje się również realizacją zleceń obejmujących produkcję i składanie elementów wyposażenia realizowanych z kamieni naturalnych. Klienci indywidualni, firmy budowlane oraz inni klienci komercyjni mają możliwość zamawiania schodów, blatów czy też parapetów ze wspomnianych wyżej kamieni. Zlecenia te są przeprowadzane zgodnie ze normami jakości, a także bezpieczeństwa.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Jana Brzechwy 8

96-100 Skierniewice

łódzkie

Firma nasza EkowenInstal powstała aby świadczyć usługi w zakresie…

Andex Pawłowscy

Producenci / Importerzy

Adres

czerwona 14

96-100 Skierniewice

łódzkie

Pro term Krzysztof Sibera

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Brukowa 16

91-341 Łódź

łódzkie

Z przyjemnością opisujemy Klientom spółkę Pro-term z Łodzi,…

Zobacz także