Deftrans, Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Inne

Wszewilki 59, 56-300 Milicz, dolnośląskie

Oceń firmę
5,00 / 2 głosów
Dodany 16.01.2014, 14:08
Opis
DEFRA to nowopowstała marka premium firmy Deftrans. Jest wynikową 17-letniego doświadczenia w produkcji mebli łazienkowych, zamiłowania do designu i jednocześnie kolejnym etapem rozwoju firmy.
Deftrans, lider wśród polskich producentów mebli łazienkowych, to zaawansowane technologicznie, stawiające na ekologię i zrównoważony rozwój przedsiębiorstwo. Założona w 1996 roku przez rodzinę Defratyka spółka, od początku swojego istnienia wyspecjalizowała się w produkcji mebli łazienkowych. Wysoka jakość produktów, pokaźne inwestycje w park maszynowy, kreatywny i doświadczony zespół ok. 350 pracowników spowodowały dynamiczny rozwój firmy. Dzisiaj ok. 60 tys. sztuk produkowanych w Odolanowie mebli w skali miesiąca, znajduje swoich odbiorców w Polsce i ponad 30 krajach świata.
Deftrans dysponuje jednym z najnowocześniejszych w branży meblowej parkiem maszynowym. To nie tylko przemyślane wzornictwo i wysoka jakość produktów, ale również dbałość o najwyższy standard w zakresie ochrony środowiska. Jako jedyna polska firma w branży sanitarnej posiadamy ultranowoczesny system CEFLA TIF-40, który pozwala skutecznie ograniczyć emisję LZO (lotnych związków organicznych), powstających w procesie lakierowania. Do szczególnej troski o ekologię zobowiązuje nas także bliskość Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy i obszarów „Natura 2000”, dlatego stałą praktyką jest również segregacja odpadów, racjonalne gospodarowanie wodą, energią oraz materiałami używanymi do produkcji.
W niezwykle rozbudowanej ofercie DEFRA znajdziemy kompletne, wieloelementowe serie, obejmujące meble łazienkowe, lustra oraz dedykowane kolekcjom umywalki. Mając do dyspozycji pełną gamę brył i rozmiarów szafek łazienkowych, klienci mogą dowolnie komponować wyposażenie łazienki, niezależnie od jej rozmiaru, funkcji i stylu. Wśród mebli DEFRA znajdziemy przede wszystkim te z lakierowanymi w 100% frontami i obrzeżami - specjalność firmy, która dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oferuje najwyższej jakości powłoki lakierowane. Ponadto w ofercie znajdują się meble łazienkowe z płyt laminowanych w szerokiej gamie wzorów i struktur oraz meble wykonane z litego drewna.
Wysoką jakość produktów DEFRA potwierdzają liczne certyfikaty. To w parze z atrakcyjnym wzornictwem pozwala zdobywać uznanie uczestników najważniejszych międzynarodowych imprez targowych w branży łazienkowej, takich jak ISH we Frankfurcie czy Cevisama w Walencji. Stylistyka produktów DEFRA opiera się na połączeniu funkcjonalnej prostoty z subtelnymi, eleganckimi detalami. Bogactwo wzorów pozwala dopasować je do indywidualnych oczekiwań i stworzyć efektowne wnętrza zgodne z aktualnymi trendami. Odpowiada to potrzebom współczesnych użytkowników łazienek, którzy, obok spełnienia wymogów funkcjonalnych, oczekują od przestrzeni łazienkowej estetyki i niepowtarzalnego charakteru.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
INTERICA Projekt Design

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Wrzosowa

55-080 Smolec

dolnośląskie

Interica Projekt Design to firma, która potrafi zaspokoić potrzeby w…

DiMN Rusztowania Dariusz Telka

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Wrocławska 36

55-095 Byków

dolnośląskie

DiMN Rusztowania Dariusz Telka Sprzedaż i wynajem rusztowań.…

MULTI OKNA Salon Firmowy AVANTE

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Westerplatte 51

58-100 Świdnica

dolnośląskie

Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku stolarki PCV od 17…

Zobacz także