Zdrowe opalanie w łazience

Zdrowe opalanie w łazience

Światło w mieszkaniu może nie tylko rozjaśniać pomieszczenia, ale również relaksować, wzmacniać nasze siły witalne, a nawet opalać skórę.

Jesienią i zimą mamy znacznie mniejszy kontakt ze światłem słonecznym, co u wielu osób wpływa na gorszy nastrój i samopoczucie. Nieuzasadniony smutek, rozdrażnienie, senność mogą być oznakami tzw. sezonowej depresji, która najczęściej dotyka kobiet, jednak nie omija też mężczyzn. W salonach spa i innych obiektach zaczęły się pojawiać tzw. Słoneczne Łączki, stanowiące program zdrowego opalania i rewitalizacji. Emitują one zarówno promienie UVA, UVB, podczerwone, jak i całe spektrum naturalnego światła słonecznego. Zdarza się, że w salach, w których odbywają się sesje można znaleźć palmy, kolorowe fototapety na ścianach i zielone podłoże, zastępujące trawę. Teraz ten unikalny nastrój można przenieść także do domu, urządzając sobie prywatne miejsce do słonecznych sesji np. w łazience.

opalanie w domu lampy opalające

Projekt Słonecznej Łączki Vital Sun wykonywany jest indywidualnie i przystosowywany do wymagań klienta. Można zdecydować się zarówno na lampy UV, jak i IR lub wybrać tylko te emitujące promienie podczerwone. Te ostatnie mają korzystne działanie m.in. przy bólach mięśni, pleców i karku. Promienie IR działają odprężająco, zwiększają temperaturę ciała, polepszając cyrkulację krwi oraz dotlenienie. Przyspieszają też spalanie kalorii i eliminację toksyn z organizmu, są pomocne przy wyszczuplaniu.

Dodatkowym atutem Vital Sun jest możliwość zastosowania zintegrowanej z lampami funkcji PVF, która wytwarza stałe pole elektryczne. Funkcja ta jest pomocna m.in. przy bezsenności, alergiach i bólach głowy. Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu, lampy mają długą żywotność, a ich wymiana jest bardzo łatwa.

Słoneczna Łączka jest dobrym wyjściem dla osób zainteresowanych bezpiecznym opalaniem pod dachem własnego domu, a także dla tych poszukujących sposobu na wzmocnienie witalności.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Abacosun

Polecamy Ci również

Zobacz także