Zasłony prysznicowe w każdym stylu

Zasłony prysznicowe w każdym stylu

Na lato przygotowano zasłony prysznicowe praktycznie w każdym stylu. Wzornictwo zasłon jest nowoczesne, klasyczne, romantyczne, retro, etno itp.

Zasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej  Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest  wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka, z przewagą fioletu i czerni, kontrastuje z bielą całości. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm wykonana jest z poliestru. Kosztuje 78 zł. 

Nairobi, jak sugeruje nazwa, reprezentuje styl etno. Inspiracja Czarnym Lądem widoczna jest także w kolorystyce zasłony oraz w dekoracji, którą tworzą charakterystyczne, afrykańskie wzory. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm przygotowana została z poliestru. Kosztuje 70 zł.

Motyw grochów znowu jest modny. Wielbicielom tego wzoru zwracamy uwagę na nową zasłonę prysznicową o nazwie Polka. Tekstylna zasłona prysznicowa (180 x 200 cm) przygotowana została w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, czarnym i błękitnym z białymi dużymi grochami. Do każdej wersji kolorystycznej zasłony można dobrać dywanik łazienkowy wykonany z akrylu. Zasłona kosztuje 64 zł, dywanik o wymiarach 60 x 90 cm kosztuje 98 zł.

Zasłony prysznicowe w każdym stylu - zdjęcie 1 Zasłony prysznicowe w każdym stylu - zdjęcie 2

Zasłona Moreno jest jednolita. Zasłona prysznicowa o wymiarach 180 x 200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Jest elegancka i nie gniecie się. Tkanina w kolorze głębokiego turkusu jest delikatnie połyskliwa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w świetle. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została  w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się. Zasłona kosztuje 105 zł. 

Zasłony prysznicowe w każdym stylu - zdjęcie 3 Zasłony prysznicowe w każdym stylu - zdjęcie 4

Zasłona Monastir to dobra propozycja do wnętrz stylizowanych. Dekoracja, której estetycznego źródła można dopatrywać się m.in. w orientalnych ściennych kaflach, wprowadza do wnętrza spokój i równowagę. Sprzyja temu także wyważony kolor całości. Wykonana została z poliestru połączonego z organzą. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm kosztuje 115 zł. Do kompletu można dokupić dywanik łazienkowy o wymiarach 60 x 90 cm w cenie 87 zł.

Oceń artykuł
4,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Sealskin/Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także