Zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli słonecznej - konkurs

0
Zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli słonecznej - konkurs

Do używania kremów z filtrem chyba już nikogo nie trzeba przekonywać. Ale o tym, czy nasza skóra po kąpieli słonecznej będzie wyglądać naprawdę zdrowo i pięknie, decyduje również to, jak o nią zadbamy kiedy opuścimy już leżak.

Słońce, w odpowiednich dawkach, jest nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Kąpiele słoneczne wpływają korzystnie na stan skóry, nadają jej piękny odcień, a do tego poprawiają samopoczucie, a nawet... stan naszych kości (wpływając na syntezę witaminy D i związane z nią przyswajanie wapnia). Oczywiście opalać się należy z umiarem, dbając o odpowiednią ochronę przed nadmiernym promieniowaniem. Pamiętajmy też, że równie ważne jest zadbanie o skórę po zakończeniu kąpieli słonecznych.
Co zrobić, aby nasza opalenizna była trwała i piękna, a nasza skóra gładka i zdrowa? Zapraszamy do udziału w konkursie – przyślijcie swój przepis na zabieg pielęgnacyjny po kąpieli słonecznej. Na pięciu autorów najciekawszych przepisów czekają atrakcyjne nagrody – zestawy kosmetyków Dr Beta.

Zadanie konkursowe

Przyślij swój przepis na zabieg pielęgnacyjny po kąpieli słonecznej.
Maile prosimy przysyłać na adres konkurs@e-lazienki.pl. W temacie maila wpiszcie „Zabiegi pielęgnacyjne”, a w jego treści zawrzyjcie adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Zabiegi pielęgnacyjne".

Nagrody

Pięć osób nagrodzimy zestawem kosmetyków Dr Beta. W skład każdego zestawu wchodzi:

  • Woda Różana – naturalna woda różana produkowana z destylowanych płatków róży damasceńskiej. Ożywia, nawilża i wygładza skórę, jest szczególnie polecana do cery suchej, wrażliwej i zmęczonej
  • Oliwka ß – oliwka z nasion winogron, wzbogacona naturalnym olejkiem neroli oraz różanym. Jest polecana do skóry suchej, mieszanej i normalnej, a także z problemami naczynkowymi.
  • Oliwka TiLove – ujędrniająca oliwka produkowana na bazie oleju z nasion winogron, bogata w olejek kolendrowy i ylang-ylang. Stosowana do masażu ma właściwości odprężające, poprawia elastyczność i sprężystość skóry.
  • Oliwka Zmysłowa – tworzona na bazie oleju z nasion winogron, ze zmysłowym olejkiem ylang-ylan - afrodyzjakiem z Bali. Wyróżnia się właściwościami antyseptycznymi, przeciwzapalnymi i pielęgnacyjnymi oraz ekscytującym zapachem. Jest przeznaczona do higieny intymnej, skóry wrażliwej i suchej.

Woda Różana Oliwka B        Oliwka TiLove        Oliwka Zmysłowa

Czas trwania konkursu

na zgłoszenia konkursowe czekamy od 6 do 23 sierpnia 2015 r.
Wyniki opublikujemy do 27 sierpnia 2015 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 30.08.2015 r. na adres: konkurs@e-lazienki.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Warunki dodatkowe

Warunkiem udziału w konkursie jest zamówienie bezpłatnego newslettera e-budownictwo.pl

                                                 Zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli słonecznej - konkurs - zdjęcie 5

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli słonecznej - konkurs - zdjęcie 6

Patron medialny

Zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli słonecznej - konkurs - zdjęcie 7
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Źródło: drbeta.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także