Wystrój łazienki – niestandardowe pomysły

Wystrój łazienki  – niestandardowe pomysły

Łazienkę standardowo raczej urządzamy według schematów, które wynieśliśmy z domu bądź gdzieś widzieliśmy, ktoś nam podpowiedział. Gdyby troszkę zmienić te schematy? Gdyby łazienka stała się miejscem, w którym czulibyśmy się jak w salonie? Niewiele trzeba aby tak się stało.

Oto kilka aranżacji zainspirowanych meblami firmy Villeroy & Boch, które pokazują jak oryginalnie i komfortowo może wyglądać nasza łazienka.

 kolory w łazience

Kolorystyka łazienki jest bardzo interesująca - szarość z odcieniami brązu i bordo. Barwy idealnie się komponują i tworzą wyrazistą aranżację. Zegar ścienny jest taką kropką nad „i” w całej tej aranżacji.

stylowa łazienka

Kolejna aranżacja wyróżnia się dość stonowaną, uspokajającą kolorystyką. W takim pomieszczeniu się odpoczywa. Idealnie dobrana kolorystyka. 

łazienka jak salon

Przy tej aranżacji na chwilę trzeba się zatrzymać... Na pierwszy rzut oka nie przypomina swoim wyglądem standardowej łazienki, raczej przytulny salon. Odcienie brązu i beżu, idealne dobrane dodatki, tworzą razem stylową łazienkę  w naszym domu.

 

Oceń artykuł
3,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: dornob.com

Polecamy Ci również

Zobacz także