Wyposażenie łazienek - DuraStyle

Wyposażenie łazienek - DuraStyle

Kolekcja łazienkowa DuraStyle firmy Duravit to eleganckie połączenie nowoczesności i funkcjonalności.*

aranżacja łazienkiumywalka nablatowa

Kolekcja DuraStyle, stworzona dzięki współpracy Matteo Thun & Partners z firmą Duravit to kompleksowa, inteligentna i spójna oferta pełnego programu łazienkowego. Durastyle przyciąga uwagę wyrafinowaną prostotą form i ich wizualną lekkością.
Bogata oferta umywalek obejmuje warianty od małych umywalek do mycia rąk po duże umywalki meblowe. Umywalki w podstawowej prostokątnej formie są wyposażone w praktyczny blat, a odpowiednia głębokość komory zapewnia komfort użytkowania.

bidet i miska sedesowaW kolekcji DuraStyle znajdują się także bidety i miski toaletowe stojące i wiszące. Miskę uzupełnia niezwykle smukła w swej formie deska. W wiszących miskach toaletowych DuraStyle rimless  zastosowano też innowacyjne rozwiązanie – miski są pozbawione rantu spłukującego, a dzięki odpowiedniej technologii, woda podczas spłukiwania jest lepiej rozprowadzana. Zapewnia to optymalną czystość toalety nawet przy niewielkim zużyciu wody. Gwarancja czystości przy oszczędności wody to zalety doceniane przez wszystkich.
Ponadto miski sedesowe są dostępne także z deską z funkcją mycia SensoWash®, zapewniającą najwyższy poziom higieny.
Oferta obejmuje także dziewięć modeli pisuarów. Do wyboru jest pisuar elektroniczny, a także pisuary niewymagające użycia wody.

toaleta bez rantu spłukującegomiska toaletowa DuraStyle rimless

Kolekcję uzupełnia oferta mebli łazienkowych i akcesoriów, harmonijnie dopasowanych do ceramiki łazienkowej, a także wanny, które opcjonalnie mogą być wyposażone w systemy hydromasażu Duravit.
Funkcjonalność i kompleksowość programu DuraStyle sprawia, że odpowiada on każdemu nastrojowi i adaptuje się do otaczającej przestrzeni.

wyposażenie łazienki z kolekcji DuraStyleumywalka z szafką

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Duravit

Polecamy Ci również

Zobacz także