Wyposażenie łazienek dla wymagających

Wyposażenie łazienek dla wymagających

Nowy, ekskluzywny salon łazienek House of Art Design przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują produktów wyposażenia wnętrz najwyższej jakości.

Od grudnia przy ulicy Bartyckiej w Warszawie działa ekskluzywny salon łazienek House of Art Design. Oferta salonu skierowana jest do wszystkich zainteresowanych urządzaniem domu, w tym również projektantów wnętrz. Znakiem rozpoznawczym House of Art Design jest oryginalna, awangardowa architektura wnętrza. W salonie doradzać będą sprzedawcy przeszkoleni w obsłudze programów do wizualizacji łazienek. Oprócz produktów znajdujących się aktualnie w ofercie salonu, będzie można również kupić produkty z oferty Galerii Art Design w Wilanowie, dostępnej do tej pory jedynie architektom wnętrz.

wyposażenie łazienk wyposażenie łazienek

Otwarcie House of Art Design zbiegło się z obchodami jubileuszu firmy Art Design i jest jednocześnie swoistym powrotem jej założycieli, specjalistów od wyposażenia łazienek, do własnych korzeni. 10 lat temu wpadli na pomysł, aby w unikalny i luksusowy sposób zaoferować klientom wszystkie produkty niezbędne do urządzenia eleganckiej łazienki, a nawet całego domu. Chcąc się wyróżnić, stworzyli projekt z pogranicza sztuki i designu. W ten sposób powstała firma Art Design i jej pierwszy salon – galeria Art Design w Wilanowie, prezentująca nowe trendy, które wyznaczają kierunki rozwoju sztuki projektowania wnętrz.

Galeria Art Design to miejsce o niezwykłym charakterze. Początkowo galeria była znana jedynie osobom z branży. Funkcjonowała bez szyldu, reklamy, zamknięta na klucz. Nie przeszkodziło jej to zgromadzić licznego grona zadowolonych klientów. Obecnie wciąż kusi tajemniczością. Można się do niej wybrać jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty i w towarzystwie architekta wnętrz, zatrudnionego indywidualnie lub jednego ze 150 stale współpracujących z galerią. Całe wnętrze galerii jest wówczas dostępne tylko niewielkiej grupie odwiedzających, co zapewnia możliwość obejrzenia w spokoju mebli, parkietów, drzwi, wyposażenia łazienek, czy też oświetlenia oraz omówienia z projektantem jego propozycji. W Galerii Art Design znajdują się także próbki, wzorniki i katalogi, które, dzięki podpowiedziom architekta, staną się niewyczerpanym źródłem inspiracji.
wyposażenie łazienek
Nowy salon House of Art Design będzie, w przeciwieństwie do Galerii funkcjonującej od lat z dużym powodzeniem, miejscem otwartym, dostępnym szerszej grupie klientów. Zgodnie z nazwą, salon będzie prezentować eleganckie wnętrza, godne miana domu sztuki i wzornictwa.

Firma Art Design zastała założona w 2000 roku. Obecnie współpracuje bezpośrednio z ponad 400 najlepszymi producentami z Europy, m.in.: Atlas Concorde, Dornbracht, Hansgrohe, Huppe, Kaldewei czy Villeroy & Boch. Do tej pory zrealizowała marzenia o nowym domu ponad 7000 klientów oraz wizje artystyczne ponad 350 projektantów i architektów wnętrz. Klientom oferuje szeroką gamę najwyższej jakości produktów, architektom - niezbędne w pracy materiały, wiedzę, szkolenia, wyjazdy na targi, wernisaże i pokazy.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Zdjęcia: Art Design

Polecamy Ci również

Zobacz także