Wygraj ogrzewanie podłogowe do łazienki

Aż 69,5% Polaków chodzi po domu na bosaka – wynika z badania opinii publicznej przeprowadzonego przez firmę DEVI – organizatora konkursu.

Podłoga stanowi ważny element w życiu każdej rodziny, ponieważ nie tylko po niej chodzimy, lecz także jest miejscem zabaw dzieci, rekreacji czy wypoczynku.

W ramach kampanii „Boso czy w kapciach – DEVI bada zwyczaje Polaków” ruszył ogólnopolski konkurs fotograficzny „Bose historie z DEVI”. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy bosych stóp i spędzania czasu na bosaka. Przedmiotem konkursu jest zrobienie zdjęcia z życia codziennego, które przedsWygraj ogrzewanie podłogowe do łazienki - zdjęcie 1tawia sposób, w jaki spędzają swój wolny czas boso na podłodze.

Szczegółowe informacje o konkursie, można śledzić na stronie www.panbosastopa.pl.

Nagroda
Spośród wszystkich uczestników, jury konkursu wyłoni zwycięskie zdjęcie. Jego autor otrzyma nagrodę główną, którą jest montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego w łazience wraz z nową terakotą. Nagroda pozwoli zwycięzcy korzystać z komfortu, jaki daje ciepła podłoga, nie tylko latem, lecz także jesienią i zimą.

Dodatkowo, pierwsze 50 osób, które przyśle swoje zdjęcia, zostanie nagrodzone koszulkami z logo inicjatywy Pan Bosa Stopa.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: DEVI

Polecamy Ci również

Zobacz także