Wanny z hydromasażem RIHO – to gwarancja zdrowia i przyjemności

0
Wanna okrągła z hydromasażem
Colorado z hydromasażem LUX 8 - oszczędzasz 4.268 zł

Gdy często czujemy się zmęczeni, zagonieni, zestresowani, pomóc może prywatne centrum SPA w postaci własnej wanny z hydromasażem.

Firma RIHO jest producentem najwyższej jakości wanien z hydromasażem wykonanych z akrylu – tworzywa o wyjątkowych właściwościach zarówno w kwestii bezpieczeństwa, jak i wygody użytkowania. Akryl jest antypoślizgowy, ciepły w dotyku oraz długo utrzymuje optymalną temperaturę kąpieli.

Wanna z hydromasażem

Lima 200 z hydromasażem LUX 8 - oszczędzasz 1.968 zł

Riho
Wanna z hydromasażem asymetryczna

Doppio lewa z hydromasażem TOP 5 - oszczędzasz 3.112 zł

Riho
Wanna narożna z hydromasażem

Neo 140 z hydromasażem PRO 7 - oszczędzasz 1.599 zł

Riho
Wanna dwuosobowa z hydromasażem

Sobek z hydromasażem PRO 7 - oszczędzasz 2.251 zł.

Riho

Super płaskie dysze (typu hydro i aero) stosowane w systemach hydromasażu RIHO zapewniają niespotykany dotąd komfort kąpieli i ułatwiają utrzymanie wanny w czystości. System HYDRO gwarantuje dynamiczny masaż całego ciała, w tym stóp, co wspomaga proces przemiany materii i funkcjonowanie ważnych organów wewnętrznych. System AERO przynosi orzeźwienie i pomaga utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Strumień miliona pęcherzyków powietrza poprawia natlenienie krwi, a zmęczona skóra odzyskuje blask. Relaksacyjna kąpiel w wannie z hydromasażem RIHO przyniesie także ulgę przy dolegliwościach kręgosłupa zmęczonego wielogodzinnym siedzeniem przy biurku, a przy tym wyciszy i zredukuje poziom stresu.

Zbawienny wpływ aquaterapii w wannie z hydromasażem RIHO jest dodatkowo spotęgowany barwną mocą chromoterapii. Nowoczesne diody LED świecą w kolorach podstawowych lub kolorach tęczy. Każdym kolorem można sterować w zależności od potrzeb. Barwne wibracje oddziałują na układ odpornościowy, zdolności regeneracyjne organizmu oraz mają duży wpływ na psychikę. Kolor czerwony, dla przykładu, zdecydowanie poprawia samopoczucie i dodaje pozytywnej energii, niebieski zaś – uspokaja i tonuje emocje.

Teraz, w ramach aktualnie obowiązującej promocji, przy zakupie wanny z systemem hydromasażu RIHO ze sterowaniem elektronicznym, zapłacimy tylko za system, a wannę otrzymamy gratis. Więcej na www.riho-hydromasaz.pl

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Riho

Polecamy Ci również

Zobacz także