Wanny w nietypowych kształtach

Wanny w nietypowych kształtach

Połączenie niczym nieograniczonej wyobraźni z wyjątkową funkcjonalnością dało początek oryginalnym modelom. Produkty te skierowane są do miłośników oryginalnych rozwiązań w łazienkach.

wanna białawanna wolnostojąca

Wanny w nietypowych kształtach, m.in. sześciokąta, trapezu czy okręgu idealnie pasują do przestronnych, nowoczesnych łazienek. Właściciele większych przestrzeni z pewnością znajdą odpowiedni model dla siebie wśród rodzin wanien Free Line, Space Line i Altus.
Seria wanien Free Line to znakomity efekt połączenia prostych linii i opływowych kształtów. Wśród rodziny tych wanien znajdziemy modele prostokątne, asymetryczne i symetryczne, ale przede wszystkim owalne, które w połączeniu z jednoelementową obudową doskonale sprawdzają się jako wolnostojące.

sześciokątna wanna Space LineOkrągła wanna Altus

W ramachwanna okrągła kolekcji wanien Space Line, obok modeli prostokątnych, symetrycznych znajdziemy również wanny w kształtach trapezu, sześciokąta, a także owalne. Wszystkie zaprojektowane są zgodnie
z panującymi trendami we wzornictwie, a więc prostotą kształtów oraz elementów dodatkowych, tworzących nowoczesny minimalizm.
Wanny, które robią największe wrażenie
to okrągłe modele serii Altus. Wanny te są wyjątkowo pojemne. Najlepiej nadają się do eleganckich i luksusowych salonów kąpielowych oraz domowych SPA. Wanny Altus występują również w wersji LUX, wyposażone w relingi ze stali nierdzewnej i 2 zagłówki żelowe.

Wszystkie nietypowe kształtem wanny firmy Sanplast występują w różnych wariantach wyposażenia oraz z jednym z oferowanych systemów hydromasażu, co zwiększa możliwość wyboru, stanowiąc duże udogodnienie dla użytkowników. Wykonane są z akrylu sanitarnego o właściwościach antypoślizgowych. Materiał ten nie tylko gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury wody podczas kąpieli, ale wykazuje także dużą odporność na przebarwienia, co przedłuża jego trwałość na lata. Dodatkowo wszystkie wanny objęte są 24 miesięczną gwarancją na produkt i 7 letnią gwarancją  na niezmienność barwy akrylu.

trapezowa wannaowalna wanna Space Line

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także