Wanna z prysznicem – aranżacje

Wanna z prysznicem – aranżacje

Wanna z prysznicem to wygodne i często stosowane rozwiązanie. Dzięki niemu możemy korzystać i z relaksujących kąpieli w wannie, i szybkich pryszniców.

wanna z prysznicemprysznic i wanna

Wanna z prysznicem łączy zalety obu rozwiązań, a jeśli z jednej łazienki korzystają wielbiciele kąpieli w wannie i amatorzy pryszniców – pozwala zadowolić wszystkie strony. Poza tym wanna z prysznicem nie wymaga dużych nakładów pracy i pieniędzy. W najprostszej wersji wystarczy na ścianie zamontować uchwyt na słuchawkę prysznicową. Oczywiście można pójść nieco dalej i pokusić się o montaż deszczownicy, czy panelu prysznicowego.

zasłonka prysznicowazasłonka prysznicowa z falbanami

W każdym przypadku trzeba zadbać o zabezpieczenie łazienki przed wodą. W ofercie różnych firm są dostępne parawany nawannowe, można też zawiesić zasłonkę prysznicową kupioną w markecie. Jeśli jednak lubicie bardziej dekoracyjnie urządzone wnętrza, polecamy pomysły na eleganckie aranżacje zasłon prysznicowych. To też nie wymaga wiele wysiłku.

zasłonka prysznicowa - upięciedekoracyjne załony prysznicowe

Wystarczy zasłony prysznicowe upiąć tak jak zasłony okienne, dodatkowo można się zdecydować na dekoracyjny lambrekin. Zasłonki prysznicowe nabiorą wtedy zupełnie innego charakteru.

zasłony prysznicowe z lambrekinempomysł na zasłonę prysznicową

eleganckie zasłony prysznicowe

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com, followpics.com, ranzom.com, remals.com, sfxit.com, trendzone.com, houzz.com

Polecamy Ci również

Zobacz także