Wanna z prysznicem – aranżacje

Wanna z prysznicem to wygodne i często stosowane rozwiązanie. Dzięki niemu możemy korzystać i z relaksujących kąpieli w wannie, i szybkich pryszniców.

Wanna z prysznicem łączy zalety obu rozwiązań, a jeśli z jednej łazienki korzystają wielbiciele kąpieli w wannie i amatorzy pryszniców – pozwala zadowolić wszystkie strony. Poza tym wanna z prysznicem nie wymaga dużych nakładów pracy i pieniędzy. W najprostszej wersji wystarczy na ścianie zamontować uchwyt na słuchawkę prysznicową. Oczywiście można pójść nieco dalej i pokusić się o montaż deszczownicy, czy panelu prysznicowego.W każdym przypadku trzeba zadbać o zabezpieczenie łazienki przed wodą. W ofercie różnych firm są dostępne parawany nawannowe, można też zawiesić zasłonkę prysznicową kupioną w markecie. Jeśli jednak lubicie bardziej dekoracyjnie urządzone wnętrza, polecamy pomysły na eleganckie aranżacje zasłon prysznicowych. To też nie wymaga wiele wysiłku.

Wystarczy zasłony prysznicowe upiąć tak jak zasłony okienne, dodatkowo można się zdecydować na dekoracyjny lambrekin. Zasłonki prysznicowe nabiorą wtedy zupełnie innego charakteru.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com, followpics.com, ranzom.com, remals.com, sfxit.com, trendzone.com, houzz.com

Polecamy Ci również

Zobacz także