Wanna z hydromasażem - programy

Wanna z hydromasażem - programy

Efekty, które można było uzyskać jedynie w salonach SPA lub gabinetach odnowy biologicznej, są dostępne także w domu.

wanna z hydromasażemFirma PoolSpa wprowadza trzy specjalistyczne programy hydromasażu (dostępne w nowych systemach EFFECTS i EFFECTS NAVI), które umożliwiają zabiegi hydroterapii oraz chromoterapii.
Zabiegani i zestresowani mogą skorzystać
z kompleksowego programu proRelaxation. Dla osób dbających o swoje ciało i skórę zaproponowano program skinBeauty. Z kolei dla osób aktywnych fizycznie, polecany jest hydromasaż bodyRegeneration, który łagodzi skutki wyczerpującego treningu. Wszystkie zabiegi są dostępne w zaciszu domowej łazienki, a systemy są bardzo łatwe w obsłudze. Aby uruchomić jeden z trzech programów wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.
Nowe systemy hydromasażu łączą w jeden specjalistyczny program masaż wodny, masaż powietrzem i chromoterapię. Wanny wyposażone są we wskaźnik z kolorowymi diodami LED. Nadrukowany laserowo na koronie wanny podświetla liczbę stopni zgodną z temperaturą wody. Włączając hydromasaż, korzystamy z dysz wirujących na plecy, dysz wirujących lub kierunkowych na stopy, dysz bocznych z możliwością ustawienia kierunku strumienia wody. Ponadto system ma czujnik poziomu wody i zabezpieczenie przed pracą pompy na sucho. Masaż powietrzny z automatycznym ozonowaniem wody odbywa się poprzez system kanałów powietrznych w wannie
i dmuchawę z podgrzewanym powietrzem. Po kąpieli następuje odprowadzenie wody z systemu masażu powietrznego oraz jego automatyczne osuszenie ciepłym powietrzem, co zapewni długotrwałe wykorzystywanie urządzenia.

programatorW systemie EFFECTS, trzy nadrukowane laserowo ikony odpowiadające każdemu z programów, pozwalają na elektroniczne sterowanie funkcjami. Poprzez dotknięcie dowolnej ikony uruchamiany jest jeden z wybranych programów w stałej konfiguracji. Wanny w systemie EFFECTS wyposażone są w jednopunktowe, wielokolorowe oświetlenie LED.

System EFFECTS NAVI wyróżnia się wielopunktowym, kolorowym oświetleniem LED, który jest podstawą chromoterapii. System umożliwia zarówno wybór jednego
z trzech programów hydromasażu, jak i manualne sterowanie masażem wodnym, powietrznym oraz chromoterapią. Na dwustronnym wodoszczelnym pilocie z jednej strony umieszczone są przyciski uruchamiające programy, natomiast z drugiej strony znajdują się przyciski pozwalające na samodzielne ustawienie masażu wodnego, powietrznego oraz chromoterapii. Zarówno w masażu wodnym, jak i powietrznym można włączyć opcję masażu pulsacyjnego, a w powietrznym dodatkowo regulować jego siłę. Można wybrać również funkcję Turbo, umożliwiającą wzmocnienie siły masażu wodnego poprzez skierowanie do dysz wodnych powietrza z dmuchawy.

Trzy programy dostępne w obu systemach, zmieniają podejście do kąpieli – 10-minutowy proRELAXATION, 15-minutowy skinBEAUTY i 20-minutowy bodyREGENERATION, łączą formy relaksacji z fizjoterapią. Pierwszym etapem kąpieli w programie proRELAXATION jest masaż powietrzny o stałej, wysokiej intensywności, którego działanie zostaje następnie wzmocnione przez silny masaż wodny. Potem kąpiel perełkowa – staje się mniej intensywna i przechodzi w tryb modulowany. Po chwili uruchamia się rozluźniający masaż wodny. Program kończy się kilkuminutowym seansem, w którym strumienie wody i powietrza mają stałe, umiarkowane natężenie. ProRELAXATION uspokaja, odpręża i sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu również dzięki zmieniającemu się oświetleniu: od relaksacyjnego niebieskiego, poprzez łagodne zielone po witalizujące żółte i przywracające energię pomarańczowe.

SkinBEAUTY jest 15-minutowym programem, w którym pierwszym etapem kąpieli jest masaż wodny o średniej, a następnie dużej sile. Po krótkiej chwili uruchamia się i stopniowo zwiększa swoją intensywność, masaż powietrzny z ozonowaniem, który stanowi podstawę programu. W kolejnym etapie kąpiel perełkowa przechodzi w tryb modulowany o początkowo dużej, a następnie mniejszej intensywności. Program kończy się przejściem obydwu rodzajów masażu w tryb stały o średniej sile. Zabiegi skinBEAUTY modelują sylwetkę i sprawiają, że skóra staje się gładka i nawilżona, znacznie poprawia się jej ukrwienie. Można uzyskać również efekt spłycenia zmarszczek, redukcji cellulitu oraz zmniejszenia rozstępów. Program obejmuje również chromoterapię – kolory świateł przechodzą od łagodnego fioletu do pobudzającej czerwieni, by zmienić się na witalizujący żółty, kończąc na odprężającym niebieskim.

Najdłuższym programem jest bodyREGENERATION – kąpiel rozpoczyna się modulowanym masażem powietrznym oraz masażem wodnym o średnim natężeniu, które następnie zwiększa się. Masaż wodny stanowiący podstawę programu, przechodzi w tryb pulsacyjny. Po pewnym czasie masaż powietrzny przechodzi w tryb sinusoidalny, a wodny pozostaje na wysokim poziomie. Program kończy się kilkuminutowym masażem wodnym i powietrznym o dużej intensywności. Szybko zmieniające się różnorodne oświetlenie – od intensywnej czerwieni po energetyzujący pomarańcz i witalny żółty – pobudza krążenie, rozluźnia mięśnie i pozwala odzyskać sprawność i pełnię sił witalnych.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: PoolSpa

Polecamy Ci również

Zobacz także