Wanna z hydromasażem dwuosobowa

Wanna z hydromasażem dwuosobowa

Crown Lux to nowy model ekskluzywnej, dużej wanny, która sprawdzi się jako wygodne rozwiązanie dla par lubiących wspólne kąpiele.

Przestrzeń dla dwojga
Kąpiel często traktowana jest jako rytuał oczyszczenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wymaga czasu i wyciszenia, a także przestrzeni, abyśmy mogli w pełni cieszyć się dobroczynnymi zaletami wody. Dzięki tej obszernej wannie o wymiarach 190x120 cm do celebrowania kąpieli możemy zaprosić drugą osobę.
Wanna wykonana jest z litego akrylu, z dwudziestoletnią gwarancją na powłokę akrylową. Materiał ten - ciepły i przyjemny w dotyku - zapewnia idealnie gładką powierzchnię, która przez wiele lat nie odbarwia się, a także ułatwia utrzymanie czystości i higieny.

wanna dla dwojgawanna z hydromasażem

Domowe spaprogramator
W wannie istnieje możliwość zamontowania jednego z nowoczesnych systemów hydromasażu. Dzięki temu w każdej domowej łazience może powstać wyjątkowe centrum relaksu i odnowy biologicznej. W wannie Crown Lux można zamontować nawet 12 dysz wodnych oraz 12 dysz powietrznych, a także system podwodnego oświetlenia. Odpowiednio rozmieszczone diody zapewnią równomierne oświetlenie wody, a zintegrowany sterownik pozwoli kontrolować jego natężenie i kolorystykę. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli cieszyć się pozytywnym wpływem barw na kondycję organizmu.
Z kolei zastosowanie ozonatora pozwoli skorzystać podczas kąpieli z zalet ozonu, który zapewnia dodatkowe korzyści dla skóry, m.in.: dotlenienie i nawilżenie, redukcję cellulitu oraz przyspieszenie regeneracji komórek.
Wanny mogą być także wyposażone w podgrzewacze wody (utrzymujące stałą temperaturę podczas kąpieli) oraz automatyczne systemy dezynfekcji - samoczynnie przeprowadzają ten proces. Ponadto producent, firma Excellent, stosuje w wannach z hydromasażem system rur sztywnych - zapobiegają powstawaniu zastojów wody, w których mogą gromadzić się szkodliwe drobnoustroje.

Ceny (netto) wanien z rodziny Crown:

  • Crown II (170x75cm) - 1 469 zł
  • Crown II (180x80cm) - 1 509 zł
  • Crown Grand (190x90cm) - 1 799 zł
  • Crown Lux (190x120cm) - 2 999 zł
Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Excellent

Polecamy Ci również

Zobacz także