Wanna z hydromasażem

Wanna z hydromasażem

wanna z hydromasażemWanna wyposażona w hydromasaż wzmaga przyjemne doznania. W zależności od indywidualnych potrzeb: relaksu, regeneracji sił czy zadbania o urodę można dobrać odpowiedni system hydromasażu, przez co wanna staje się intymną przestrzenią wellness.

Zalety hydromasażu
Masaże wodne pomagają wzmocnić mięśnie i stawy, regulują przemianę materii i powodują przypływ sił witalnych. Zasłużona chwila relaksu po intensywnym dniu pracy lub wysiłku fizycznym
w czasie treningu pozwala odetchnąć i przywraca wewnętrzny spokój. Pulsacyjny masaż wodny to prawdziwy balsam na zmęczone mięśnie i nadwerężone stawy. Energiczne strumienie wody imitujące ruchy masażysty przywracają siły witalne.
Masaż wodno-powietrzny, zwany również kąpielą perełkową, poprawia ukrwienie skóry, napina ją i ujędrnia, dając wyjątkowo trwały efekt. Tego typu zabieg jest stałym elementem profesjonalnych terapii zmierzających do spłycania zmarszczek, redukcji cellulitu i zmniejszania rozstępów. Ozonujący masaż perełkowy sprawia, że skóra staje się gładka, doskonale nawilżona i wygląda zdrowiej dzięki przyswojeniu większej ilości tlenu.

Chromoterapiadomowe SPA
Wanna można wyposażyć ponadto
w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia przeprowadzenie zabiegu chromoterapii. Leczenie kolorami przywraca wewnętrzną równowagę i harmonię. Działanie kolorów, zależnie od indywidualnych potrzeb i nastroju, koi lub pobudza umysł i ciało do działania. Zmysłową terapię uzupełnia uzdrawiający strumień przepływających przez ciało dźwięków. Wyjątkowa kompozycja utworów relaksacyjnych, specjalnie dobranych na płycie CD, uwalnia od stresu i ułatwia zaśnięcie. Kąpiel zapewnia niezbędne rozluźnienie i staje się źródłem wewnętrznego oczyszczenia.

Masaż zdalnie sterowany
Komfort kąpieli może podnieść znacznie system sterowany pilotem. Umieszczony na rancie wanny,  z powodzeniem zastępuje tradycyjny panel sterujący. Dzięki niemu możemy korzystać ze wszystkich funkcji hydromasażu, bez przerywania relaksującej kąpieli.

Pochwała asymetrii
Znana już na polskim rynku, najmniejsza w ofercie Poolspa - asymetryczna wanna akrylowa 140 x 80 cm, została zaproponowana także w większym wymiarze 150 x 90 cm. Lekkie, zaokrąglone wzornictwo, wanny Laura doskonale pasuje do innych produktów o miękkich liniach, tworząc subtelną w wyrazie przestrzeń. Podobnie jak pozostałe urządzenia z linii komfortowej, charakteryzuje się oryginalnym designem – nietypowymi, zaskakującymi kształtami. Można ją również nabyć w wersji z hydromasażem.

Przykładowe ceny sugerowane:
Wanna Laura bez hydromasażu (150 x 90 cm) – 1 070 zł netto, 1 305 zł brutto
Wanna Laura z hydromasażem „System Basic” - 3 108 zł netto, 3 792 zł brutto

W skład Systemu Basic wchodzą m.in. dysze boczne z możliwością ustawiania kierunku strumienia wody; regulacja natężenia masażu poprzez napowietrzanie; odprowadzenie po kąpieli wody z systemu masażu wodnego. W dodatkowym wyposażeniu oświetlenie podwodne (halogenowe białe, albo oświetlenie diodowe wielokolorowe – chromoterapia).

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Poolspa

Polecamy Ci również

Zobacz także