Wanna w sypialni

Wanna w sypialni, brzmi całkiem zachęcająco, jeżeli tylko możemy pozwolić sobie na taki luksus. Bowiem posiadanie wanny w sypialni wymaga przemyślanego planu.

Wanna będzie wyglądać okazale i wyjątkowo pod warunkiem, że aranżacyjnie będzie odpowiadała wystrojowi sypialni. Stanowi ona integralną część pomieszczenia, nie może więc za bardzo odstawać od jego wyglądu. Jeżeli zdecydujemy się na postawienie wanny w pokoju sypialnianym weźmy pod uwagę fakt, że musimy ją często myć, aby zachować porządek i estetyczny wygląd. Zapomnijmy jednak o toalecie i umywalce, jest to ceramika zarezerwowana do oddzielnego pomieszczenia, ewentualnie można je odgrodzić od sypialni parawanem lub ścianką.

Zobacz ciekawy pomysł: Łazienka z biblioteczką

Niewygodą takiego rozwiązania może być również brak prywatności, weźmy pod uwagę, że w sypialni mogą przebywać lub niespodziewanie wejść do niej inne osoby.

Dowiedz się jak: Pielęgnować storczyka w łazience

No i koszt przebudowy instalacji oraz odpowiednia dekoracja, mogą być obciążające dla budżetu. Wanna w sypialni daje jednak duże możliwości aranżacji, dlatego chcieliśmy pokazać Wam kilka z nich.

 

Oceń artykuł
4,63 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: interiorholic.com, houseandhome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także