Wanna Coco

2
Wanna Coco

wanna cocoElegancka wanna wolno stojąca,
o ciekawej formie, wykonana
z nowoczesnego materiału typu solid surface, to propozycja firmy Sealskin.


Wanna czy kabina? - to jedno z pytań, które dręczy każdego, kto urządza łazienkę. Za kabiną przemawia to, że zajmuje mniej miejsca i pozwala oszczędzać wodę, zaś za wanną niekwestionowana wygoda kąpieli. Jeśli jeszcze mamy do dyspozycji obszerną łazienkę i możemy pozwolić sobie na duże urządzenie kąpielowe, wanna może stać się elementem aranżującym przestrzeń.
Coco - nowa wanna firmy Sealskin, ma duże predyspozycje do takiej właśnie roli, głównie dlatego, że jest formą wolno stojącą. Wanna wykonana została z mieszanki przejrzystej żywicy i minerałów. Sztuczny materiał pozwolił producentowi na uformowanie jej z jednego kawałka materiału, co jest niezwykle efektowne stylistycznie (organiczna forma, cienkie ranty). Ponadto konglomerat charakteryzuje się ciepłą, miłą w dotyku powierzchnią, dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwością w czyszczeniu i pielęgnacji. Matowe, aksamitne wykończenie dodaje wannie elegancji.

wanna wolnostojącakształt wanny

Kształt nowej wanny jest trudny do jednoznacznego określenia - formie dna niecki najbliżej jest do elipsy. Cechą charakterystyczną bryły wanny jest to, że górna jej część jest szersza niż dno, dzięki czemu wygląda ona lekko i finezyjnie.

wanna łazienkowa

Parametry techniczne wanny Coco:

  • wymiary: 180 x 78 x 59 cm,
  • głębokość: 47 cm,
  • pojemność 206 l,
  • ciężar 195 kg,
  • kolorystyka: biały matowy,
  • samonośna konstrukcja (wanna nie wymaga dodatkowego podparcia),
  • wanna wymaga podłączenia specjalnej armatury podłogowej dedykowanej do wanien wolno stojących,
  • odpowiednio duża ilość miejsca (10 cm) pod wanną pozwala zainstalować płaski syfon, dzięki czemu nie jest konieczne wpuszczanie syfonu w podłogę.

Cena wanny: 14000 zł - oprócz samej wanny holenderski producent oferuje także odpływ typu pop-up z napełnianiem przez przelew (z prędkością 20 l/min) Wanna objęta jest 5-letnią gwarancją.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także