Wanna asymetryczna

Wanna asymetryczna

Asymetryczny, szerszy z jednej strony, rant wanny Asymmetric Duo może być wygodnym siedzeniem, półką na akcesoria kąpielowe lub miejscem do zamontowania armatury.

Wanna łącząca funkcjonalność i design

Ponadczasowa elegancja, klarowne, czyste formy i organiczny kształt wnętrza sprawiają, że ten model wanny może być centralnym, przykuwającym wzrok elementem wyposażenia nowoczesnej łazienki. Precyzyjny, dynamicznie zarysowany kształt szerszej z jednej strony krawędzi wanny tworzy ciekawy kontrast z ergonomicznie i płynnie ukształtowanym wnętrzem. Asymetryczna krawędź nie tylko zwraca uwagę, lecz także pozwala na różne warianty zastosowania wanny w zależności od jej ustawienia, optymalnie dopasowując w ten sposób funkcjonalność do konkretnych potrzeb.

wanna łazienkowa

Strefa komfortu w wannie

Rant wanny, w zależności od rozmiarów wanny, ma szerokość 12, 15,5 lub 18,5 cm. W przypadku ustawienia wanny szerokim brzegiem do ściany, taka wielkość rantu daje dużą swobodę rozmieszczenia armatury. Równie dobrze użytkownik jest w stanie wykorzystać brzeg wanny, jako półkę na przybory kąpielowe, książki czy świece. W trakcie kąpieli można więc mieć wszystko pod ręką. W przypadku ustawienia szerszą krawędzią w stronę pomieszczenia można wykorzystać rant jako wygodne siedzenie ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Jest to rozwiązanie szczególnie wygodne i bezpieczne dla osób starszych oraz dzieci.

wanna asymetryczna

Ważny detal

Czworokątna, emaliowana pokrywa odpływu została zintegrowana z kolorem wanny i umieszczona idealnie w jednej płaszczyźnie z jej dnem. Takiej kolorystycznej i materiałowej integracji poddano też emaliowane pokrętło przelewu. W zależności od kierunku zabudowy przelew może znajdować się na boku z szerszą krawędzią lub po przeciwnej stronie wanny. Zaprojektowana przez studio Phoenix Design wanna Kaldewei Asymmetric Duo jest dostępna w trzech różnych wymiarach: 170 x 80,
180 x 90 lub 190 x 100 centymetrów.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kaldewei

Polecamy Ci również

Zobacz także