Umywalki do każdej łazienki

Umywalki do każdej łazienki

Ceramikę i meble z rodziny iCon marki Keramag łączy proste wzornictwo i wyjątkowa funkcjonalność. Różne typy i wymiary umywalek oraz modułowa konstrukcja mebli dają nieograniczone możliwości aranżacji niemal każdej łazienki. 

elegancka umywalkaumywalki nablatowe                                                                                                                       
Kompleksowe rozwiązanie

iCon jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie wyposażenia wnętrz, na które składa się seria eleganckich umywalek i praktycznych mebli. Wszystkie produkty zaprojektowano tak, aby pasowały do każdego typu i wielkości wnętrza oraz były dostosowane do potrzeb użytkownika.
Do wyboru jest aż dziesięć modeli umywalek o różnych szerokościach - od 50 do 120 cm. Te największe „120” będą wspaniałym wyposażeniem łazienki dla dwojga. Ciekawym rozwiązaniem są umywalki asymetryczne („50” i „90”) z praktyczną powierzchnią odkładczą i mydelniczką – po prawej lub lewej stronie.

 umywalka z mydelniczkąnowoczesna umywalka

Wszystkie umywalki najlepiej wyglądają razem ze specjalnie dopasowanymi do nich meblami. Ale równie elegancko prezentują się z ozdobnym syfonem lub zamontowane na dowolnym blacie. W kolekcji mebli są szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, szafki boczne niskie i wysokie, a także półki i lustra. Modułowy charakter mebli pozwala na swobodną aranżację łazienki – poszczególne elementy kolekcji można dowolnie łączyć ze sobą tak, by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Oryginalne wzornictwo i funkcjonalność

Wszystkie produkty serii iCon zachwycają prostym wzornictwem. Geometryczny kształt i forma umywalek połączona z subtelną linią szafek wykończonych chromowanymi listwami, daje nowoczesny i modny efekt. Meble dostępne są w trzech kolorach z połyskiem: biel, burgund i platyna, pozwala to dopasować je do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Najwyższy komfort użytkowania zapewniają pojemne szuflady wyposażone w system cichego i płynnego domykania. Wysokie szafki boczne dostępne są w wersji z lustrzanymi drzwiami, które mogą nie tylko stanowić dodatkowe, duże lustro łazienkowe, ale również optycznie powiększają przestrzeń. Uzupełnieniem kolekcji są lustra z oświetleniem o zmiennym położeniu w poziomie. Pozwala to na indywidualną aranżację oświetlenia umywalki i przestrzeni bocznej.

 aranżacja łazienkiumywalka podwójna

W małych wnętrzach – iCon xs

Z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych powstała seria produktów iCon xs. Niewielkie wymiary ceramiki ułatwiają zagospodarowanie równie niewielkiego pomieszczenia. W kolekcji są umywalki o szerokości 38 cm i 53 cm oraz praktyczna umywalka narożna – wszystkie z nich mają wygodną powierzchnię odkładczą na kosmetyki i akcesoria. Więcej miejsca do przechowywania można uzyskać, stosując np. szafkę podumywalkową iCon xs. W szafkach bocznych zamontowano elegancki pojemnik z czarnej plexi, a wysokie lustro wyposażone jest w niewielkie półki, dzięki którym najpotrzebniejsze drobiazgi będą zawsze pod ręką.

elegancka łazienkaszafka łazienkowa

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także