Umywalka wolnostojąca z białego marmuru – nowoczesny design w łazience

0
Umywalka wolnostojąca z białego marmuru – nowoczesny design w łazience
Orginalna i unikatowa umywalka, której wygląd zależy od jej właścicieli.

Umywalka wolnostojąca z białego marmuru to prawdziwe dzieło sztuki, a ostateczny jej wygląd zależy od nas samych.

Controverso – tak się nazywa to mini dzieło sztuki, zostało zaprojektowane przez Paolo Uliana. Jej atutem jest to, że może być dowolnie personalizowana.

Umywalka wolnostojąca – designerskie rozwiązanie do nowoczesnych łazienek

Prezentowana umywalka to połączenie nowoczesności z tradycją. Wykonana jest z białego marmuru bardzo nowoczesną techniką. Trafia do użytkownika końcowego w postaci dużej bryły o regularnych kształtach i idealnej formie. Jednak wciąż jako przedmiot niedokończony, który czeka na nadanie mu ostatecznego wyglądu.

To Cię zainteresuje: Umywalka do łazienki – jak wybrać najlepszą

Aby umywalka była jedyna w swoim rodzaju i miała dokładnie taki kształt, jaki chcemy, to musimy sami usunąć dłutem warstwy wcześniej ponacinanych płatów marmuru. Ostateczny wygląd umywalki zależy od naszej fantazji i pomysłowości. Będzie prezentować się dokładnie tak, jak tego zapragniemy. To od nas zależy jak ją zdekonstruujemy. Po skończeniu dzieła będziemy mogli się pochwalić, że to my jesteśmy projektantami naszej umywalki. Wyrzeźbiona przez nas samych umywalka będzie niepowtarzalnym dziełem sztuki, które zrobi wrażenie w każdej łazience. Paolo Ulian zaprojektował również dwie inne piękne i równie kontrowersyjne umywalki: Introverso i Pixel.

Dobrze wiedzieć: Kiedy umywalka jest ozdobą łazienki

Twórcą tej umywalki jak wcześniej zostało to wspomniane jest Paolo Ulian, który urodził się w Massa-Carrara we Włoszech w 1961 roku. Jest zdobywcą nagrody Design Report Award w 2015 roku.

Zobacz także: Malowanie płytek podłogowych. Jak i czym pomalować kafelki

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Dębek

Źródło: STUDIO FORMA 96

Zobacz także