Toaletka do małej łazienki

Toaletka to element, z którego często rezygnujemy w małych łazienkach. Ale Giulio Gianturco zaprojektował toaletkę, która zmieści się nawet w najmniejszej łazience.

Kobiety codziennie ranno spędzają mnóstwo czasu w łazience, większość niego zajmuje zrobienie makijażu. Odpowiednie lusterko i światło znacznie ułatwiają tę czynność, jednak mało kto może sobie pozwolić na wygenerowanie przestrzeni w łazience na przykład na dużą, wolnostojącą toaletkę.

Zobacz: Domowe SPA - pomysł na aranżację łazienki

Prezentujemy toaletkę, która jest niewielkich rozmiarów i z pewnością znajdzie się na nią miejsce nawet bardzo małym oimieszczeniu.

Toaletka ma nowoczesne kształty, ale pomysłem nawiązuje do dawnych podróżnych umywalni. Pamiętacie „Pożegnanie z Afryką” albo „Angielskiego pacjenta”? No właśnie. W tle sawanna, albo piaski Sahary, a tu damy korzystają z umywalki i toaletki.

Sprawdź: Jak urządzić łazienkę?

W swej nowej formie umywalka jest połączona z toaletką, wyposażona w duże lustro (i dodatkowe do makijażu), do tego szuflada na kosmetyki, a całość jest zamykana w drewnianej skrzyni. Oczywiście z tą toaletką nigdzie nie pojedziemy, ale jeśli drzemie w Was dusza stylowej podróżniczki, to przygoda czeka już w łazience, nawet małej.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: trendir.com

Polecamy Ci również

Zobacz także