Toaleta dla gości

Wybierając projekt domu czy mieszkania zwracamy coraz częściej uwagę na funkcjonalność i dobre wykorzystanie powierzchni. Często decydujemy się na oddzielenie łazienki od toalety, aby zapewnić komfort domownikom i ich gościom. Dlatego ilość łazienek i toalet jest ważna, jeżeli planujemy aranżację toalety, przeznaczonej tylko dla gości.


Toaleta dla gości to duże udogodnienie w domu. Aby ją dobrze zaplanować pamiętajcie o kilku istotnych sprawach. Najlepiej umiejscowić ją blisko pokoju dla gości, aby po omacku w środku nocy, nie musieli szukać jej po całym domu. 

Toaleta taka, nie wymaga szczególnego wyposażenia, dlatego jedyne czego w niej potrzebujesz
to lustro, umywalka i oczywiście toaleta. Ze względu na to, że traktowana jest jako pomieszczenie dodatkowe, nie musi być oświetlona naturalnym światłem, zamiast okien wystarczy dobra lampa, żyrandol czy kinkiety. Pamiętajmy jednak, że toaleta przeznaczona dla gości, powinna być również urządzona gustownie, dlatego postarajcie się nadać jej odpowiedni styl.

Ciekawe tapety na ścianę, fantazyjna umywalka najlepiej z niewielką szafką czy ozdobny żyrandol, sprawią, że goście poczują się w niej, jak we własnym domu. Jeżeli szukacie pomysłów na toaletę dla gości, skorzystajcie z prezentowanych aranżacji.

 

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: digsdigs.com

Polecamy Ci również

Zobacz także